[IS 200] wyciągnięcie płyt ze zmieniarki

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
KUROL
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 3 gru 2010, o 16:19
Model Lexusa: IS200
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[IS 200] wyciągnięcie płyt ze zmieniarki

Post autor: KUROL »

do tej pory normalnie zmieniarka działała, mam w niej załadowane 6 płyt i nie chcą wyjść, problem zaczął się gdy wkładałem płyte, po "load" delikatnie ją wsunałem, ale coś za lekko ze nie wskoczyla a zmieniarka tak jakby zaczela pracowac, połykać ją, więc jak debil wepchnąłem troche płyte do środka. płyta weszla ale chyba cos nie równo, bo od tej pory wieszają mi sie wszystkie i zadna nie gra, wyglada to na to jakby zmieniara sie krecila, przeskakuje po czym sie wyłącza... :angry: jest jakis patent na wywalenie wszystkich cd ? bo najgorszae jest to ze nie chce mi ich teraz oddac. :shout: wczesniej nie bylo problemu
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [IS 200] wyciągnięcie płyt ze zmieniarki

Post autor: tomekb »

standardowy problem zmieniarek w isie trzeba do magika od radii podjechac to naprawi i poprawi nawet allegro ktos sie oferuje
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [IS 200] wyciągnięcie płyt ze zmieniarki

Post autor: klexus »

KUROL pisze:do tej pory normalnie zmieniarka działała, mam w niej załadowane 6 płyt i nie chcą wyjść, problem zaczął się gdy wkładałem płyte, po "load" delikatnie ją wsunałem, ale coś za lekko ze nie wskoczyla a zmieniarka tak jakby zaczela pracowac, połykać ją, więc jak debil wepchnąłem troche płyte do środka. płyta weszla ale chyba cos nie równo, bo od tej pory wieszają mi sie wszystkie i zadna nie gra, wyglada to na to jakby zmieniara sie krecila, przeskakuje po czym sie wyłącza... :angry: jest jakis patent na wywalenie wszystkich cd ? bo najgorszae jest to ze nie chce mi ich teraz oddac. :shout: wczesniej nie bylo problemu
na youtube jest masa filmików wpisz model zmieniarki
KUROL
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 3 gru 2010, o 16:19
Model Lexusa: IS200
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: [IS 200] wyciągnięcie płyt ze zmieniarki

Post autor: KUROL »

nic mi nie podpowiada, jest jakas kombinacja przyciskow moze czy cos ? kombinacja do awaryjnego wyrzucania wszystkich cd jak w niektorych radiach
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości