Regulacja foteli

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
PiotrIS200
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 26 paź 2013, o 18:45
Model Lexusa: is200
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Regulacja foteli

Post autor: PiotrIS200 »

Doprowadzam moją "sztuke" do stanu uzywalności ale co rusz napotykam na problemy. Dziś problem z fotelami elektrycznymi. W fotelu kierowcy regulacja fotela przód-tył nie odbija, więc jak go nie przełączymy do pozycji neutralnej fotel jedzie do końca. A dziś na dodatek, po regulacji przy okazji sprzątania, na chwilę wogóle umarł przełącznik przód tył. Po jakims czasie odżył, ale to jest wku....... . Czy ktoś rozbierał te elementy i czy to jest jakiś mankament? Z kolei fotel pasażera na tym przełączniku przód-tył rzęzi niemiłosiernie aż przykro słuchać. Jestem otwarty na wszelkie sugestie bo chce zrobic wszystko raz a dobrze.
Awatar użytkownika
Picakus
Lex user
Posty: 278
Rejestracja: 16 mar 2013, o 16:37
Model Lexusa: Zależnie od chwili
Skąd:: Pomiechówek
Kontakt:

Re: Regulacja foteli

Post autor: Picakus »

PiotrIS200 pisze:Doprowadzam moją "sztuke" do stanu uzywalności ale co rusz napotykam na problemy. Dziś problem z fotelami elektrycznymi. W fotelu kierowcy regulacja fotela przód-tył nie odbija, więc jak go nie przełączymy do pozycji neutralnej fotel jedzie do końca. A dziś na dodatek, po regulacji przy okazji sprzątania, na chwilę wogóle umarł przełącznik przód tył. Po jakims czasie odżył, ale to jest wku....... . Czy ktoś rozbierał te elementy i czy to jest jakiś mankament? Z kolei fotel pasażera na tym przełączniku przód-tył rzęzi niemiłosiernie aż przykro słuchać. Jestem otwarty na wszelkie sugestie bo chce zrobic wszystko raz a dobrze.
Nowy panel przełączników do fotela kierowcy to koszt rzędu 260zł przez Amayame, co do rzęrzenia to pewnie silniczek sobie umiera, ale niestety nie mam numeru OEM :(
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: Regulacja foteli

Post autor: maniek_ls400 »

Mam wszystkie silniki do siedzeń (PW), panel taki jak z LS430 - może też będzie OK ?
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
Picakus
Lex user
Posty: 278
Rejestracja: 16 mar 2013, o 16:37
Model Lexusa: Zależnie od chwili
Skąd:: Pomiechówek
Kontakt:

Re: Regulacja foteli

Post autor: Picakus »

maniek_ls400 pisze:Mam wszystkie silniki do siedzeń (PW), panel taki jak z LS430 - może też będzie OK ?
Jest inny panel. Taki panel jak w IS jest w GS'ach MKII, RX'sie MKI, ES MKIV, Camry MKV do 2006 roku i w niektórych Corollach e12.
Awatar użytkownika
DawGad
Lex Driver
Posty: 362
Rejestracja: 16 lis 2012, o 17:30
Model Lexusa: IS200 >> GS430 mkIII
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: Regulacja foteli

Post autor: DawGad »

Nie wiem czy temat jeszcze aktualny ale mam taki panel z przelacznikami do fotela is200.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości