[LS400]zawieszenie

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
robert71
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 22 gru 2010, o 07:18
Model Lexusa: Ls400
Kontakt:

[LS400]zawieszenie

Post autor: robert71 »

witam mam problem z zawieszeniem w Ls 400 z 1997 roku. wariuje mi bo raz jest nabity na maxa a innym razem opada i nie pompuje. prosz o rade co to moglo pasc. pozdrawiam i dzieki :bye:
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: zawieszenie

Post autor: janasek »

Rozumiem że masz pneuatykę? Wersja przed liftingowa jeszcze?

Z tego co pamiętam to w ukladzie jest pompa hydrauliczna, która pompuje cały układ. Możliwe że raz pompuje a raz nie. Nieszczelności raczej nie ma bo byś wtedy nie mógł w ogóle go napompować i cały czas byłby padnięty.

Pozdro
Ostatnio zmieniony 15 lut 2011, o 08:58 przez janasek, łącznie zmieniany 1 raz.
Luxusem jadę... :)
robert71
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 22 gru 2010, o 07:18
Model Lexusa: Ls400
Kontakt:

Re: zawieszenie

Post autor: robert71 »

Witam i dzieki za odpowiedz. Mam pneumatyke i auto jest przed liftingu. Tam jest sprezarka i auto bije na maxa a gdy recznie go poziomuje to nie reaguje na przestawienie czujnika w zadnym kole. Czasami te opuszcza zawieszenie na jednym kole. Pompy hydraulicznej tam nie widac a szczelne jest na maxa. Nawet w serwisie gdy pytalem to rozkladali rece. A czy to moze komputer ma jakis blad ? U mnie nikt nie ma programu by to sprawdzic. Serwis to metoda prob i bledow chce naprawiac . Mechanicy nawet instrukcji nie potrafia przeczytac :rtfm: dlatego mam problem. Jesli ktos moze mi pomoc to z gory dziekuje. Pozdawiam :ok:
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: zawieszenie

Post autor: Ralfx »

Ciężki temat, jeśli nikt nie miał na forum takich doświadczeń to raczej ciężko będzie usterke określić, skoro nawet mechanicy Twoi nie ogarniają tematu :P Skąd jesteś? Może się znajdzie ktoś kto Ci poradzi gdzie się z tym kierować.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
robert71
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 22 gru 2010, o 07:18
Model Lexusa: Ls400
Kontakt:

Re: zawieszenie

Post autor: robert71 »

Hej jestem z gorzowa. Wyglada na to ze to problem z kompem . Widocznie jakis blad zlapal i szaleje z zawieszeniem
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: [LS400]zawieszenie

Post autor: maxkow »

Mysle ze w tym temacie znajdziecie rozwiazanie swojego problemu.

viewtopic.php?f=36&t=489
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: zawieszenie

Post autor: forest »

Witam Gorzowiaka :D jeżeli sądzisz że to problem z kompem i błędami to spróbuj podjechać do warsztatu na ul.Koniawskiej, za stacją ORLEN przy firmie CleanerCars... słyszałem że koleś tam jest kumaty i dużo potrafi.
Co do LS to za bardzo Ci nie pomoge bo nie znam auta i nie mam doświadczenia z LSami ;)
pzdr.
SC430 '2002
robert71
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 22 gru 2010, o 07:18
Model Lexusa: Ls400
Kontakt:

Re: [LS400]zawieszenie

Post autor: robert71 »

Dzieki. Nie wiem czy o tej samej firmie mowimy bo bylem tam ale mlody nie ma programu do lexa. Rece mi opadaja z tym autem. Mam go 3 lata i od roku zaczely sie te problemy ale teraz to juz nie idzie jezdzic. Szukalem pomocy na innych forach ale to widze ze rozwiazuje wiele problemow i ludziska so ok :ok: . Malo kto ma oprogramowanie do LS bo jak wiadomo LEXUS nie udostepnia tego. Pozdro i dzieki za pomoc :piwo:
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: [LS400]zawieszenie

Post autor: prosperopro »

kuzaj sie rozbil przez to ze mu amortyzator pekl ;) uwazaj nie smigaj szybko ;)
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [LS400]zawieszenie

Post autor: forest »

robert71 czy ten fioletowy LS z "fioletowymi" światłami to czasem nie jest Twój :scratch:
SC430 '2002
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości