Sprawdzenie auta bez wychodzenia z domu

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
goatstone
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 11:12
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Wrcoław
Kontakt:

Sprawdzenie auta bez wychodzenia z domu

Post autor: goatstone »

Witam,

Temat pojawił się w innym wątku ale może przydałoby się o tym podyskutować.

Podzielę się z Wami wiedzą na temat pewnej ciekawej opcji dla każdego chcącego kupić używane auto. Każdy wie jaki mamy rynek aut używanych w Polsce. Stan tego rynku jest opłakany. Sam nie raz w ogłoszeniu widziałem napisane IGŁA! bezwypadkowy, pełna elektryka. Oczywiście na miejscu okazywało się że auto to szrot i straciłem właśnie cały dzień i parę stów na benze, żeby ten szrot zobaczyć na własne oczy.

Znajomi polecili mi usługę sprawdzenia auta na odległość przez stronkę http://www.auto-check.eu.
W załączniku znajduje się jeden z raportów jaki przygotowali dla mnie. Musiałem wyedytować go i pousuwać dane osobowe. Niestety mam edytor pdf za free wiec powrzucał tam jakieś dodatkowe linijki tekstu.
Tutaj raport przykładowy z ich strony http://www.auto-check.eu/dev/?id=708451 ... 7d769a63f7

Cena 187zl brutto i sprawdzają pojazdy gdzie się tylko podoba w Poslce bez żadnych dodatkowych opłat. Nie wiem jak to się może opłacać. Ogólnie mnie się bardzo przydało bo sprawdzałem np auto oddalone ode mnie o 320km i wyszło, że jest kompletnym szrotem. Cieszę się, że taki serwis powstał
Załączniki
astra_1.pdf
(1.09 MiB) Pobrany 386 razy
pkobierecki
Lex user
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2012, o 16:42
Model Lexusa: CT 200h<RX450h<GS450h
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Sprawdzenie auta bez wychodzenia z domu

Post autor: pkobierecki »

Toż to genialna sprawa jest!


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Awatar użytkownika
Marcin
Lex user
Posty: 95
Rejestracja: 4 paź 2010, o 19:42
Model Lexusa: IS 300 Sport
Skąd:: Ujście k/Piły
Kontakt:

Re: Sprawdzenie auta bez wychodzenia z domu

Post autor: Marcin »

Wow!
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Sprawdzenie auta bez wychodzenia z domu

Post autor: Yarecki »

Podstawowe pytanie, jaka jest tego wiarygodność.
goatstone
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 11:12
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Wrcoław
Kontakt:

Re: Sprawdzenie auta bez wychodzenia z domu

Post autor: goatstone »

Yarecki pisze:Podstawowe pytanie, jaka jest tego wiarygodność.
No własnie. Wiarygodnośc. Dla mnie są już bardzo wiarygodni ale ja korzystałem. Podobno ciężko tam się dostać tzn proces rekrutacyjny jest bardzo wymagający. W sumie możaby było spróbowac i zobaczyc jak to wszystko działa od wewnatrz. Poza tym na pewno zdają sobie sprawę, że jak nie będą rzetelni to nikt nie będzie chciał im zlecać sprawdzeń..
pkobierecki pisze:Toż to genialna sprawa jest!


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
I szczerze to u nas to jest strzał w dziesiątkę z taką usługa. Przecież co drugie auto jest bite i naprawiane pod sprzedaż... Mega przydatna sprawa. Dlatego dzielę się tym z Wami. Może komuś się przyda.
thy
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 8 mar 2012, o 21:05
Model Lexusa: LS 400 gen 2.5
Skąd:: CIN
Kontakt:

Re: Sprawdzenie auta bez wychodzenia z domu

Post autor: thy »

Kolega zamówił tą usługę, na drugi dzień miał komplet danych i mnóstwo fotek, super sprawa.
Rzeczoznawca nie wyłapał jednak takich detali jak zaparowany klosz jednego przeciwmgielnego, popsutego włącznika oświetlenia sufitowego, lekko napęknięty klosz lampy tył. Niby nic, ale takie rzeczy dość łatwo sprawdzić/dostrzec - ciężko powiedzieć, czy to reguła, czy wyjątek. Wyłapał za to obtarcie alusa i uszkodzenie na oponie. Ogólnie warto w to zainwestować, bo później ciężej o niespodziankę w ASO.
pozdrawiam,
thy
v8 maniac
Obrazek
bombspray
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2011, o 16:15
Model Lexusa: w planach is200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Sprawdzenie auta bez wychodzenia z domu

Post autor: bombspray »

Ktoś jeszcze to sprawdzał, warto korzystać? Od jakiegoś czasu szukam auta i zastanawiam się czy nie skorzystać z takiej opcji. Ktoś coś doradzi?
Awatar użytkownika
Picakus
Lex user
Posty: 278
Rejestracja: 16 mar 2013, o 16:37
Model Lexusa: Zależnie od chwili
Skąd:: Pomiechówek
Kontakt:

Re: Sprawdzenie auta bez wychodzenia z domu

Post autor: Picakus »

bombspray pisze:Ktoś jeszcze to sprawdzał, warto korzystać? Od jakiegoś czasu szukam auta i zastanawiam się czy nie skorzystać z takiej opcji. Ktoś coś doradzi?
Na pewno się opłaci, pieniądz nie duży, a uzyskujesz ogólny zarys stanu auta. Wszystkie padła odpadają w przedbiegach.
kotekmalgosi
Lex user
Posty: 46
Rejestracja: 29 paź 2012, o 16:53
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Sprawdzenie auta bez wychodzenia z domu

Post autor: kotekmalgosi »

Polecam!!!
Moze cos umknac uwagi rzeczoznawcy,ale to moga byc rzeczy malo istotne.Te najwazniejsze zostana sprawdzone.
No i po co dopiero w serwisie dowiadywac sie o rzeczach ktore dyskredytuja kupno? :acute:
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Sprawdzenie auta bez wychodzenia z domu

Post autor: Travis »

Jak dla mnie bomba! Czegoś takiego mi właśnie u nas brakowało chociaż znając nasz kraj i obywateli łatwo komuś dać w łapę żeby pisał o samochodzie "dobrze" i wtedy dupa blada ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości