is200 wiązka silnika

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
pietrek83
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 5 lut 2014, o 21:13
Model Lexusa: is200
Skąd:: Węgròw
Kontakt:

is200 wiązka silnika

Post autor: pietrek83 »

Witam, szukam od jakiegoś czasu schematu wiązki elektrycznej silnika do is200. Przeszulałem już wiele stron i wszystkie odsyłają pod jeden adres, który jest już nieaktywny, jakaś strona na b... Czy jakiś dobry człowiek posiada ściągnięte schematy i że chciałby mi je udostępnić, wysłać na priv lub maila? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
pietrek83
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 5 lut 2014, o 21:13
Model Lexusa: is200
Skąd:: Węgròw
Kontakt:

Re: is200 wiązka silnika

Post autor: pietrek83 »

Nikt nic nie posiada? Konkretnie chodzi mi o wykorzystanie silnika z is200, taki projekt na wczesną wiosne. Nie wiem jeszcze które kabelki są od sygnału obrotomierza, kontrolki ładowania i smarowania, chwilowego zurzycia paliwa. No i muszę podać plusa na zapłon oraz rozruch i nie wiem czy mając całą wiązkę spod skrzynki z przekaźnikami mogę pominąć przekaźniki od Lexusa czy muszę je zabrać z silnikiem i z tym wszystkim podpisać się bezpośrednio pod stacyjke. Ciężki temat trochę bo elektryka w lexusie to raczej do prostych nie należy, pomijając immobilajzer i obd2, Lexus posiada elektryczne dosłownie wszystko, przez co kabli jest tyle, że jakby je połączyć to pewnie kilkaset metrów. P.S. jak komuś coś potrzebne do is200 to piszcie.
prodigy007
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is 200
Skąd:: zywiec
Kontakt:

Re: is200 wiązka silnika

Post autor: prodigy007 »

wysłałem pw :secretyb:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości