Otwieranie okien

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
anutemix
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 27 sie 2013, o 15:56
Model Lexusa: is250
Skąd:: birmingham
Lokalizacja: birmingham
Kontakt:

Otwieranie okien

Post autor: anutemix »

Witam mam pytanie odnosnie otwierania okien. Przy drzwiach kierowcy sa 4 przyciski otwierania wszystkich okien, tylne szyby nie moge otworzyc tylko przednie i podswietlenie przyciskow miga spotkal sie ktos juz z taka sytuacja? Dodam ze przy tylnych drzwiach normalnie dziala tylko z panelu kierowcy nie, z gory dziekuje za odp. Pozdrawiam :smile:
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: Otwieranie okien

Post autor: bamss »

probowales poklikac blokada tylnich okien?
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
Awatar użytkownika
michuu
Lex user
Posty: 157
Rejestracja: 4 sie 2013, o 20:38
Model Lexusa: Prius
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Otwieranie okien

Post autor: michuu »

anutemix pisze:Witam mam pytanie odnosnie otwierania okien. Przy drzwiach kierowcy sa 4 przyciski otwierania wszystkich okien, tylne szyby nie moge otworzyc tylko przednie i podswietlenie przyciskow miga spotkal sie ktos juz z taka sytuacja? Dodam ze przy tylnych drzwiach normalnie dziala tylko z panelu kierowcy nie, z gory dziekuje za odp. Pozdrawiam :smile:
W toyocie GT86 tak miałem jak w zimie szyba przymarzła, wywołała błąd i zaczęło podświetlenie migać.
Odłączenie akumulatora na 90 sek. omoglo
Awatar użytkownika
peter
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 3 lis 2013, o 15:08
Model Lexusa: IS 300H
Skąd:: Milton Keynes
Lokalizacja: Milton Keynes
Kontakt:

Re: Otwieranie okien

Post autor: peter »

miales rozladowany akumulator??? po rozladowanu trzeba programowac szyby. moze to jest problemem
czosnek
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2011, o 13:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Re: Otwieranie okien

Post autor: czosnek »

A jak programuje się szyby w IS200? Wiesz może peter?

Mam taki problem, że nie działa mi AUTO dla szyby kierowcy. w dół szyba zjeżdża bez problemu, ale jak próbuję ją podnieść przez AUTO to jedzie do góry po czym zjeżdża o 10cm. Najbardziej wkurzające jest to po zgaszeniu silnika, bo każde kliknięcie traktowane jest jako AUTO. Nawet delikatne i muszę włączyć zapłon, żeby podnieść szybę.
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Odp: Otwieranie okien

Post autor: Damian87 »

czosnek pisze:A jak programuje się szyby w IS200? Wiesz może peter?

Mam taki problem, że nie działa mi AUTO dla szyby kierowcy. w dół szyba zjeżdża bez problemu, ale jak próbuję ją podnieść przez AUTO to jedzie do góry po czym zjeżdża o 10cm. Najbardziej wkurzające jest to po zgaszeniu silnika, bo każde kliknięcie traktowane jest jako AUTO. Nawet delikatne i muszę włączyć zapłon, żeby podnieść szybę.
Proszę..:)
viewtopic.php?t=282
anutemix
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 27 sie 2013, o 15:56
Model Lexusa: is250
Skąd:: birmingham
Lokalizacja: birmingham
Kontakt:

Re: Odp: Otwieranie okien

Post autor: anutemix »

Witam dziekuje wszystkim za zainteresowanie, jak kolega pisal odlaczenie aku pomoglo pozniej otworzylem wszystkie szyby przy kazdych dzwiach i smiga :piwko: Pozdrawiam lex userow:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości