Gdzie we Wrocławiu na komputer? IS200 CHECK ENGINE

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pucza_daniels
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 21:50
Model Lexusa: RX300
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Gdzie we Wrocławiu na komputer? IS200 CHECK ENGINE

Post autor: pucza_daniels »

Witam,

Może ktoś coś polecić we Wrocławiu gdzie podjechać na komputer żeby sprawdzić z jakiego powodu zapalił sie check engine? Tydzień temu założyłem gaz,wszystko było ok ,po paru dniach zapalił sie check i auto znacznie osłabło ale wydaje mi sie że to objawy są tylko na benzynie,może to przepływka nie wiem ,chciałbym podjechać na kompa i to zdiagnozować ale nie bardzo wiem gdzie,zapewne w kazdym wiekszym warsztacie ale moze macie cos sprawdzonego ???może ktoś z forumowiczów ma jakies urzadzenie diagnostyczne i chce zarobić przysłowiowa "flache":)

Czekam na jakieś sygnały,dodam że zależy mi na czasie.

pozdrawiam
Pucza
glo
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 1 cze 2013, o 21:32
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Gdzie we Wrocławiu na komputer? IS200 CHECK ENGINE

Post autor: glo »

Spróbuj w Sport Technika Rogowska 117C. tel 600 700977. Ja naprawiam tam swoje wszystkie auta.
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: Gdzie we Wrocławiu na komputer? IS200 CHECK ENGINE

Post autor: lukas78 »

Z tego co piszesz (gaz założony tydzień temu) to w pierwszej kolejności podjedź jeszcze raz do gaziarza - mapa mogła się rozjechać.
Pozdro.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
pucza_daniels
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 21:50
Model Lexusa: RX300
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Gdzie we Wrocławiu na komputer? IS200 CHECK ENGINE

Post autor: pucza_daniels »

Jest takie samo zachowanie na benzynie i na gazie wiec to nie wina gazu,lekko szarpie silnikiem obroty 500 są normalne na wolnych obrotach? gaz zakładałem prawie 600km od Wrocławia u dobrego mechanika ,to już chyba 6 auto które u niego gazowałem,z czego 2 lexus,pozatym moich 3 kolegów gazowało tam lexusy, gs300,rx300 i jest tip top,

DO tego dziś odkręciłem osłone paska rozrządu i pasek wymaga wymiany ? jakiś dobry warsztat tani? ktoś ma dostęp do tanich części?? jakie są aktualne ceny za części do rozrządu do IS200 2000r.?
Pucza
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Gdzie we Wrocławiu na komputer? IS200 CHECK ENGINE

Post autor: forest »

temat rozrządu: viewtopic.php?f=103&t=288&start=140 ...ceny w granicach 500-600zł.
SC430 '2002
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: Gdzie we Wrocławiu na komputer? IS200 CHECK ENGINE

Post autor: lukas78 »

pucza_daniels pisze:Jest takie samo zachowanie na benzynie i na gazie wiec to nie wina gazu,lekko szarpie silnikiem obroty 500 są normalne na wolnych obrotach? gaz zakładałem prawie 600km od Wrocławia u dobrego mechanika ,to już chyba 6 auto które u niego gazowałem,z czego 2 lexus,pozatym moich 3 kolegów gazowało
Kolego rozjechana mapa gazowa rozjeżdża również mapę benzynową.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
pucza_daniels
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 21:50
Model Lexusa: RX300
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Gdzie we Wrocławiu na komputer? IS200 CHECK ENGINE

Post autor: pucza_daniels »

Co do tej mapy to nie wiedzialem że jedna moze rozwalić drugą.jutro jade z wrocławia do siebie na jeden dzień więc podjade i sprawdze co sie dzieje,a co do rozrządu to cena za wymiane jakies 300zł we wrocławiu + jakies 500zł rorząd,znalazłem cały komplet NTN pasek,rolka,napinacz w sklepie na miejscu za 495zł i nie wiem czy sie na to nie zdecyduje przypadkiem.
Pucza
Awatar użytkownika
pucza_daniels
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 21:50
Model Lexusa: RX300
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Gdzie we Wrocławiu na komputer? IS200 CHECK ENGINE

Post autor: pucza_daniels »

NO więc tak ten check engine to P0135 czyli bład którejs z sond,poki co gasze go wyjęciem 2 bezpieczników spod maski i na kilkadziesiąt/kilkaset km mam spokoj,po czym ponownie powtarzam operacje...Ostatnio tylko zrobiłem taki numer ze zostawiłem auto na zapłonie z podłączoną navi pod zapalniczke i wyjąłem te 2 bezpieczniki po czym przestało mi działac gniazdo zapalniczki,sprawdzałem bezpiecznik i jest ok,sprawdzałem podłączenie przewodu do zapalniczki w tunelu iteż jest wszystko ok a zapalniczka dalej nie dziala... ma ktoś jakiś pomysł gdzie moge zajrzeć?
Pucza
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości