[IS 200] głośniki tylne

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nogaj
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 19 lut 2014, o 16:07
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[IS 200] głośniki tylne

Post autor: nogaj »

Siema, mam problem z tylnymi głośnikami, a mianowicie , wymieniłem stare oryginalne głośniki na nowe.Do oryginalnych głośników dochodzą po 4 kable, dwa od spodu i dwa pod wysokotonowy. Tak więc teraz moje pytanie, które kable mam podpiąć pod głośniki, jak w nowych głośnikach mam mam tylko dwa złącza od spodu?
Awatar użytkownika
Alex200
Lex Driver
Posty: 343
Rejestracja: 22 sty 2014, o 18:17
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Re: [IS 200] głośniki tylne

Post autor: Alex200 »

Jeśli montujesz głośniki niskotonowe, to podpinasz kable do głośników niskotonowych:) Jak dorzucisz jakieś tweetery, to te od wysokich tonów - tak na zdrowy rozsądek.
Awatar użytkownika
nogaj
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 19 lut 2014, o 16:07
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [IS 200] głośniki tylne

Post autor: nogaj »

Bez przesady, aż tak tępy nie jestem :) źle sformułowałem pytanie;) chodzi oto ze mam glosniki trójdrożne czyli mam tylko jeden "+" i jeden "-", podpiąłem kable od niskich tonów i nic nie gra. Wczesniej ktoś miał w Lexie jakieś audio pozakładane bo radio seryjne nie było w ogóle podłączone. Od wzmacniacza seryjnego na słupku, byla zrobiona przejściówka na ISO, możliwe że ktos odciął kable od niskich tonów? Tylko po co? Najgorzej jak chce sie mieć całą instalację seryjną, a ktoś już rzeźbił.... jakie kable we wtyczce do radia odpowiadają za tylne głośniki?
Awatar użytkownika
Alex200
Lex Driver
Posty: 343
Rejestracja: 22 sty 2014, o 18:17
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Re: [IS 200] głośniki tylne

Post autor: Alex200 »

Każdy producent ma mniej więcej ten sam układ przewodów w kostkach wszystkich modeli aut, może to pomoże: http://www.autoelectric.ru/audio/connec ... ectors.htm
Co prawda po rosyjsku, ale po oznaczeniach FR - RR i FL - RL raczej ogarniesz;)
Może to się też przyda (nie pamiętam czy w IS-ie są akurat takie kostki):
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 10 gości