Gdzie ubezpieczacie wasze Lexy w UK?

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dolina
Lex user
Posty: 295
Rejestracja: 10 lis 2011, o 15:49
Model Lexusa: IS300 + E39 4.4 V8
Skąd:: Łomża -> UK
Kontakt:

Gdzie ubezpieczacie wasze Lexy w UK?

Post autor: dolina »

Witam.

Pytanie jak w temacie. W jakich firmach są ubezpieczone wasze Lexy? Wyliczałem dla siebie i to jest po prostu poezja. Is200ke mogę kupić za 5k PLN a za ubezpieczenie wychodzi średnio 10 tysięcy na rok (czyt 2k funtów). O większym silniku póki co mogę zapomnieć... Znacie jakąś nie drogą firmę albo sposób żeby zniżyć troche ubezpieczenie? Albo patent jak jeździć Polskim samochodem w UK będąc jednocześnie tutaj rezydentem?
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2014, o 16:15 przez dolina, łącznie zmieniany 1 raz.
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: Gdzie ubezpieczacie wasze Lexy w UK?

Post autor: hydrant23 »

szwagier kombinator mieszka na stałe w UK i niestety nawet on nic nie wymyślił na auta kupione w anglii , jakiś czas temu kupił w Polsce i jeździ po anglii bez przerejestrowania na siebie i tyle :) , ale sam z chęcią się dowiem jak można zakombinować
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Co? ile? Ja za gsa place 550 w swiftcover..najlepsze do porownania sa szukajki typu gocompare...tylko pamietaj, ze wszystko zmienia cene...nawet pytanie czy zyjesz z partnerem czy nie;) Pierwsze ubezpieczenie w uk zawsze kosztuje wiecej, a za rok moze spasc nawet polowe, niektorzy tlumacza papiery o bezkolizyjnej jezdzie z pl...ale nie wszystkie firmy to akceptuja. I nie plac miesiecznie tylko za rok bo to tez duza roznica.
Awatar użytkownika
dolina
Lex user
Posty: 295
Rejestracja: 10 lis 2011, o 15:49
Model Lexusa: IS300 + E39 4.4 V8
Skąd:: Łomża -> UK
Kontakt:

Re: Gdzie ubezpieczacie wasze Lexy w UK?

Post autor: dolina »

U mnie robi dużo wiek.. Poniżej 25 roku życia dlatego żadne zniżki nie wchodzą w gre. I tak jak mówisz Legato, mało która firma honoruje nasze Polskie zniżki. W PL miałem 60% zniżek + rolnika mimo ze ze wsią nie mam nic wspólnego :) Tylko po to żeby ubezpieczenie było tańsze. No nic, dzisiaj przelece kilka porównywarek typu GoCompare i zobaczymy gdzie najmniej wyjdzie.
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

A ponizej 25 to niestety- trzeba bulic;)
Awatar użytkownika
dolina
Lex user
Posty: 295
Rejestracja: 10 lis 2011, o 15:49
Model Lexusa: IS300 + E39 4.4 V8
Skąd:: Łomża -> UK
Kontakt:

Re: Gdzie ubezpieczacie wasze Lexy w UK?

Post autor: dolina »

Na GoCompare najtaniej wychodzi. Wyliczałem tez w innych porównywarkach i wychodzilo okolo tysiąca funtów wiecej mimo ze wypelnialem tak samo, a co lepsze nawet w tych samych firmach. Na confused.com w Elephant wyszło mi 2.4K funtów a na GoCompare 1.4K. Dziwne...

Szkoda tylko ze na Altezze nie chciało mi wyliczyć... Pod koniec wychodził ERROR... Akurat u mnie w mieście jest do sprzedania za 1500 funtów. Tylko ze w automacie


Obrazek
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Altezza i inne japsy niestety sa autami niechcianymi;) sa specjalistyczne firmy ktore je ubezpieczaja np sky lub adrian flux.
Awatar użytkownika
lexus155
Lex user
Posty: 187
Rejestracja: 2 lis 2011, o 00:01
Model Lexusa: is200 kompresor
Skąd:: Londyn-Enfield-Brzes
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Gdzie ubezpieczacie wasze Lexy w UK?

Post autor: lexus155 »

Ja mam w sky insurance najtaniej mi znaleźli i chętnie ubezpieczają auta modyfikowane zwłaszcza japońskie. Płace 550 funtów plus NCB protection. Dostałem 20% zniżki dla klubowicza Lexuaa ;)
Bart
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości