wkład lusterka IS300

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michuu
Lex user
Posty: 157
Rejestracja: 4 sie 2013, o 20:38
Model Lexusa: Prius
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

wkład lusterka IS300

Post autor: michuu »

Witam,
muszę wymienić wkład lewego lusterka zewnętrznego.
Powiedźcie mi jak ono jest mocowane, czy jest jakoś przyklejone? Czy takie jak z tej aukcji http://allegro.pl/lexus-gs300-is200-40- ... 71283.html będzie pasować, co z podgrzewaniem?
Awatar użytkownika
michuu
Lex user
Posty: 157
Rejestracja: 4 sie 2013, o 20:38
Model Lexusa: Prius
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: wkład lusterka IS300

Post autor: michuu »

naprawdę nikt nie pomoże, nikt nie wymieniał wkładu lusterka w IS mk1? :shout:
dzibi
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 17 mar 2014, o 20:48
Model Lexusa: is300
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: wkład lusterka IS300

Post autor: dzibi »

To już gdzieś było na forum, trafiłem na jakiś wątek, jak rozwiązywałem problem u siebie. Podejrzewam, że wkład jest przyklejony do "zaczepu", który na wciski jest zamocowany do mechanizmów. Ktoś pisał, że trzeba owinąć szkło szmatą i je "wyrwać". Bałem się to zrobić jakimś zdecydowanym ruchem, trochę próbowałem tą metodą i w trakcie tej operacji zaczepy powskskowały na miejsce, o co mi akurat chodziło :)
Awatar użytkownika
michuu
Lex user
Posty: 157
Rejestracja: 4 sie 2013, o 20:38
Model Lexusa: Prius
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: wkład lusterka IS300

Post autor: michuu »

dzibi pisze:To już gdzieś było na forum, trafiłem na jakiś wątek, jak rozwiązywałem problem u siebie. Podejrzewam, że wkład jest przyklejony do "zaczepu", który na wciski jest zamocowany do mechanizmów. Ktoś pisał, że trzeba owinąć szkło szmatą i je "wyrwać". Bałem się to zrobić jakimś zdecydowanym ruchem, trochę próbowałem tą metodą i w trakcie tej operacji zaczepy powskskowały na miejsce, o co mi akurat chodziło :)
ale mi bardziej chodzi o to czy jak kupie ten z linka czy będzie pasować - muszę zmienić, bo mam jakieś nieoryginalne, tylko nie wiem jak jest to mocowane i jak rozwiązane jest grzanie w nim
dzibi
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 17 mar 2014, o 20:48
Model Lexusa: is300
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: wkład lusterka IS300

Post autor: dzibi »

Zobacz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=i-iYNaUpMdw
myślę, że u nas też to tak wygląda. Znając życie, to babranie się ze wstawianiem samego szkła może być kłopotliwe. A na serwisie nikt Ci nie powie co i jak?
Awatar użytkownika
michuu
Lex user
Posty: 157
Rejestracja: 4 sie 2013, o 20:38
Model Lexusa: Prius
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: wkład lusterka IS300

Post autor: michuu »

dzibi pisze:Zobacz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=i-iYNaUpMdw
myślę, że u nas też to tak wygląda. Znając życie, to babranie się ze wstawianiem samego szkła może być kłopotliwe. A na serwisie nikt Ci nie powie co i jak?
thx za filmik, wiele wyjaśnił, jak sobie nie poradzę, pogadam z serwisem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości