IS200 pozycyjne i krótkie świecą razem.. ktoś zrobił mostek?

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
lukasz32
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 2 cze 2013, o 21:44
Model Lexusa: g35
Skąd:: Polska
Kontakt:

IS200 pozycyjne i krótkie świecą razem.. ktoś zrobił mostek?

Post autor: lukasz32 »

Witam, od zakupu jest taki problem, miał go też poprzedni właściciel ale mu nie przeszkadzało, więc nie ruszał, ktoś tam musiał wcześniej grzebać przed nami.
Generalnie zamierzam się wybrać za granicę i chcę to doprowadzić do ładu żeby nie zapłacić daniny w euro.

Po przekręceniu świateł w pozycję POZYCYJNE zapalają się wspólnie pozycja i krótkie, przełączamy na KRÓTKIE i stale świecą razem, bez zmian, nie ma możliwości zapalić SAMEJ POZYCJI.
Podejrzewam ze gdzieś to jest zmostkowane, bo chyba innej możliwosci nie ma. Jeśli się mylę to proszę poprawić.

Pytanie, czy jest to jakiś standardowy manewr w is200 i ktoś się z tym spotkał?
A jeśli nie to gdzie szukać takiego połączenia? Nie jestem pewien od czego zacząć szukanie, a mechanikowi nie oddam bo zawsze coś spierdzieli i później mam nerwy. Wstępnie obejrzałem bezpieczniki pod nogami kierowcy, odkręciłem osłonę pod kierownicą i okolice lamp ,i żadnej sztuki tam nie widać.

A tak na marginesie, gdzie ja znajdę w jedynym słusznym polskim języku opis wszystkich bezpieczników w tym aucie? Może ktoś mnie poratuje.

pzodrawiam
Awatar użytkownika
Alex200
Lex Driver
Posty: 343
Rejestracja: 22 sty 2014, o 18:17
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Odp: IS200 pozycyjne i krótkie świecą razem.. ktoś zrobił mo

Post autor: Alex200 »

U mnie było tak, że na czujniki zmierzchu był naklejony kapsel. Ale wówczas mijania świeciły w pozycji auto i mijania. Jeśli masz tak przy samych pozycjach to zacznij może od puszki z przekaźnikami
lukasz32
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 2 cze 2013, o 21:44
Model Lexusa: g35
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS200 pozycyjne i krótkie świecą razem.. ktoś zrobił mos

Post autor: lukasz32 »

Niestety nie udało mi się znaleźć..

Może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł?
Awatar użytkownika
ghostmateus
Lex Driver
Posty: 554
Rejestracja: 5 sty 2014, o 14:39
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Prudnik/Opole
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: IS200 pozycyjne i krótkie świecą razem.. ktoś zrobił mos

Post autor: ghostmateus »

żeby nie zakładać nowego tematu czy świecą u was pozycje na funkcji auto?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości