[is200] JBL GTO 937 vs Lexus premium

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
bany
Lex user
Posty: 60
Rejestracja: 17 wrz 2013, o 05:24
Model Lexusa: is200 AT
Skąd:: śląsk/dolnyśląsk
Kontakt:

[is200] JBL GTO 937 vs Lexus premium

Post autor: bany »

Witam,
niedawno rozebrałem cały tył by wymienić sobie głośniki, lecz się okazało, że mam wersje premium:D i prosta podmiana plug&play nie jest możliwa przez wzgląd na okablowanie, a nie miałem dostępu do zwrotnic... Tak więc teraz chciałbym zapytać znawców car audio, zanim znowu wszystko rozbiorę - czy warto? Bo zostały mi głośniki ze starego auta, JBL 937 http://allegro.pl/jbl-gto-937-6x9-300w- ... 47245.html z których byłem bardzo zadowolony, grały na samym radiu Blaupunkta, basik i wysokie dźwięki były na w pełni wystarczające. Obecnie jest w miarę okej, gra ładnie, ale cicho, i trochę brakuje mi basu a nie chcę dodatkowo kupować suba. Inny pomysł na jaki dziś wpadłem to włożyć te JBL w skrzynki i podłączyć kablami od niskich tonów z tylnych głośników :) ma to wszystko sens? Chcę tanim kosztem coś polepszyć i wykorzystać głośniki, które zostały :)
Awatar użytkownika
dolina
Lex user
Posty: 295
Rejestracja: 10 lis 2011, o 15:49
Model Lexusa: IS300 + E39 4.4 V8
Skąd:: Łomża -> UK
Kontakt:

Re: [is200] JBL GTO 937 vs Lexus premium

Post autor: dolina »

Premium masz i nie starcza? U mnie gra głośno, bez żadnych zgrzytów odkręcone na maxa. Bass ustawiony na 2 i wszystkie lusterka drżą jak szalone od bassu. Nie wiem jaki potencial mają te JBLe ale seria to seria :)
bany
Lex user
Posty: 60
Rejestracja: 17 wrz 2013, o 05:24
Model Lexusa: is200 AT
Skąd:: śląsk/dolnyśląsk
Kontakt:

Re: [is200] JBL GTO 937 vs Lexus premium

Post autor: bany »

w mojej starej hondzince te jbl'e grały dużo lepiej niż to co mam w lexie :) a nie miałem tam sprzętu z wysokiej półki - radio blaupunkta 4x50, przód magnaty jakieś tanie, i tył jbl w ręcznie dorabianej półce ze starej szafy :D nic nie było wygłuszone. Nie jestem audiofilem, ale brakuje mi dźwięku, który miałem wcześniej... ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości