Myśliwi na forum

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Myśliwi na forum

Post autor: adamsky73 »

Jako że sam nim jestem, przynajmniej teoretycznie, bo na polowania trochę mało czasu, zastanawia mnie kto na forum ma jeszcze takie zainteresowania, bo nawet niektóre nicki dają do myślenia w tym temacie :biggrin2:
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Hehe...zglaszam sie;)
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Myśliwi na forum

Post autor: adamsky73 »

Ty to mieszkasz w myśliwskim raju, gdzie nasza pasja jest traktowana jako coś normalnego, a nie wynaturzenie, jak u nas w PL i osoby znane wręcz chwalą się polowaniami. W Polsce jak ktoś pochwali się polowaniem, to zlatują się sępy z TVN i innych stacji i jadą po nim miesiącami...
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Myśliwi na forum

Post autor: klexus »

A które nicki dają do myślenia heheeh:)
dobre rozbawiłeś mnie :)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: Myśliwi na forum

Post autor: legato97 »

adamsky73 pisze:Ty to mieszkasz w myśliwskim raju, gdzie nasza pasja jest traktowana jako coś normalnego, a nie wynaturzenie, jak u nas w PL i osoby znane wręcz chwalą się polowaniami. W Polsce jak ktoś pochwali się polowaniem, to zlatują się sępy z TVN i innych stacji i jadą po nim miesiącami...
Nie przesadzal bym...Angole bron moze I dobra robia, ale z ich myslistwa to tu resztki zostaly. Oni poluja na dzikie golebie I kroliki...bo bazanty jeszcze rozumiem;) W polsce moim zdaniem myslistwo I jego struktury sa spoko. Jak kolo jest dobrze zorganizowane I nie ma w nim przypalow to naprawde mozna zadbac. Adamsky gdzie jest Twoje kolo?
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Myśliwi na forum

Post autor: adamsky73 »

klexus pisze:A które nicki dają do myślenia heheeh:)
dobre rozbawiłeś mnie :)
Np. Lowiec :-)
legato97 pisze:Adamsky gdzie jest Twoje kolo?
Końskie i okolice, więc z Warszawy kawałek, a i drogi słabe
legato97 pisze:Nie przesadzal bym...Angole bron moze I dobra robia, ale z ich myslistwa to tu resztki zostaly. Oni poluja na dzikie golebie I kroliki...bo bazanty jeszcze rozumiem;)
Na gołębie to i u nas niektórzy polują :lol: A na zające i króliki chętnie by popolowali, tylko ich nie ma...
legato97 pisze:W polsce moim zdaniem myslistwo I jego struktury sa spoko. Jak kolo jest dobrze zorganizowane I nie ma w nim przypalow to naprawde mozna zadbac.
Chodziło mi nie o samo polowanie, co o odbiór społeczny i ilość myśliwych w stosunku do ilości mieszkańców. Milion myśliwych na wyspach robi wrażenie przy naszych stu tysiącach. Wiadomo, że nasze tereny łowieckie są obiektem zazdrości wielu krajów, a dla niektórych drzazgą w oku i najchętniej by je sprywatyzowali.
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
Awatar użytkownika
jankess
Lex Maniak
Posty: 803
Rejestracja: 28 maja 2013, o 20:59
Model Lexusa: is2ooT
Skąd:: NGI/NO
Kontakt:

Re: Myśliwi na forum

Post autor: jankess »

30-06 zgłasza się :D Czyli mamy tu kilku snajperów ? przyznać się kto ma selekcjonera ? :P
This IS it
Awatar użytkownika
MPower
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 20 cze 2011, o 17:05
Model Lexusa: LS400
Skąd:: lubuskie
Kontakt:

Re: Myśliwi na forum

Post autor: MPower »

Myśliwym nie jestem (nie mam pozwolenia na broń), ale polowania nie są mi obce :)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Jankess w jakim kole jestes? 30-06 mocna rzecz ale moj 270WIN wszystko tez kladzie;). Jaka macie bron I optyke?
MPower w nagonce czy sidla zastawiasz?;)
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Myśliwi na forum

Post autor: klexus »

Ja mogę pomarzyć dlatego znęcam sie w BF3 z M98B, ale chciał bym pociągnąć za spust z dobrego sprzetu który potrafi wybic bark hehehe
Piter nie wiedziałem ze Ty ze sztucerem na dzika wychodzisz :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości