Łożysko podpory wału (GS 300 MK II)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
akira
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 3 sty 2011, o 06:22
Model Lexusa: GS 300 w najszybszym kolorze ;)
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Łożysko podpory wału (GS 300 MK II)

Post autor: akira »

Prawdopodobnie łożysko podpory wału mam na wykończeniu, dziś wieczorem będę miał większą pewność bo zaraz wjeżdżam na kanał.
Jedonostajnie mi wyje/szumi w raz ze wzrostem prędkości coraz bardziej podobnie jak łożysko w kole.
I tu moje pytanie...w serwisie zawołali 609 zł z rabatem, a podejrzewam, że można kupić taniej. Na allegro znalazłem tylko do RX-a a ono ma już inny numer katalogowy i boję się, że może nie pasować. Może macie jakieś pomysły na mój problem? Używka nie wiem jak długo posłuży,choć w kpl. z wałem 100-200zł cena atrakcyjna.. a import z USA???
Może uda Wam się coś znaleźć, macie swoje kontakty, sprawdzone rozwiazania.
Z tego co wygrzebałem nr. części to: 37230-30170, pasuje też od SC430 i LS 430, więc pytam również właścicieli tych aut. Może ktoś ma schemat, albo wymiary tej części i chociaz w ten sposób udałoby się coś dobrać.
Pozdrawiam :ok:
sandr
Lex user
Posty: 250
Rejestracja: 11 paź 2010, o 20:41
Model Lexusa: RX450h
Skąd:: DSW
Kontakt:

Re: Łożysko podpory wału (GS 300 MK II)

Post autor: sandr »

Używki (wał z podporą) na (krajowym) portalu aukcyjnym zaczynają się od... 60,00zł. Na ebayu klik (dla leniwych :dirol: ) od nówek aż się półki uginają - w czym problem?
Awatar użytkownika
akira
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 3 sty 2011, o 06:22
Model Lexusa: GS 300 w najszybszym kolorze ;)
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Łożysko podpory wału (GS 300 MK II)

Post autor: akira »

Tak, tak używki doskonale wiem, że są... tylko pytanie jak długo posłużą, a może i długo bo....
....bo wczoraj po analizie tego co się dzieje pod autem i osłuchiwaniu niepokojącego dzwięku, stanęło, że to dyfer. Wiec teraz muszę poczytać, poszukać sprawnej używki i doczytać jak ją sprawdzić, wyczyscić, czym zalać i jak ja przygotować zanim ja przełożę.
W sumie to temat do zamknięcia co aby śmietnika nie robić ;)
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :biggrin2:
Awatar użytkownika
akira
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 3 sty 2011, o 06:22
Model Lexusa: GS 300 w najszybszym kolorze ;)
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Łożysko podpory wału (GS 300 MK II)

Post autor: akira »

Temat do zamknięcia.
Problemem był dyfer który się posypał.
Szybka wymiana i po problemie.
Pozdrawiam :biggrin2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk2 1997-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość