[LS430] Podświetlanie deski rozdzielczej

Problemy dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
zwii
Lex user
Posty: 84
Rejestracja: 12 cze 2012, o 15:21
Model Lexusa: SC
Skąd:: Warszawa\Izabelin
Lokalizacja: Izabelin
Kontakt:

[LS430] Podświetlanie deski rozdzielczej

Post autor: zwii »

Witam

Najwyraźniej podczas wymiany żarówek w przełącznikach w desce rozdzielczej musiałem nieudolnie dopuścić do jakiegoś zwarcia, ponieważ żaden z guzików (radio, podgrzewanie foteli, skrzynia biegów, guziki od zawieszenia) - absolutnie żadne guziki nie mają podświetlenia.

Wszystkie funkcje działają, lecz nie ma podświetlenia. Sprawdzałem bezpieczniki zarówno pod maską jak i puszkę po stronie pasażera i żadnej z bezpieczników nie jest przepalony.

Może jest jeszcze inna, czwarta puszka z bezpiecznikami albo macie jakiś pomysł jak mi pomóc ?
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [LS430] Podświetlanie deski rozdzielczej

Post autor: owczar »

Jest jeszcze puszka po stronie kierowcy. Pod maską są 3 puszki, a w bagażniku kolejna.

W instrukcji obsłyugi jest fajny rysunek pokazujący gdzie są skrzyneczki na stronie 367- do ściągnięcia ze strony lexusa.
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: [LS430] Podświetlanie deski rozdzielczej

Post autor: passat1978 »

zwii pisze:Witam

Najwyraźniej podczas wymiany żarówek w przełącznikach w desce rozdzielczej musiałem nieudolnie dopuścić do jakiegoś zwarcia, ponieważ żaden z guzików (radio, podgrzewanie foteli, skrzynia biegów, guziki od zawieszenia) - absolutnie żadne guziki nie mają podświetlenia.

Wszystkie funkcje działają, lecz nie ma podświetlenia. Sprawdzałem bezpieczniki zarówno pod maską jak i puszkę po stronie pasażera i żadnej z bezpieczników nie jest przepalony.

Może jest jeszcze inna, czwarta puszka z bezpiecznikami albo macie jakiś pomysł jak mi pomóc ?
mi to wygląda na uszkodzony bezpiecznik( kiedyś mi syn w gniazdo zapalniczki tylnej wrzucił 2 gr i miałem podobny problem dodatkowo wywalało mi co jakiś czas bezpiecznik ) szukaj skrzynki i posprawdzaj bezpieczniki
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
zwii
Lex user
Posty: 84
Rejestracja: 12 cze 2012, o 15:21
Model Lexusa: SC
Skąd:: Warszawa\Izabelin
Lokalizacja: Izabelin
Kontakt:

Re: [LS430] Podświetlanie deski rozdzielczej

Post autor: zwii »

passat1978 pisze:
zwii pisze:Witam

Najwyraźniej podczas wymiany żarówek w przełącznikach w desce rozdzielczej musiałem nieudolnie dopuścić do jakiegoś zwarcia, ponieważ żaden z guzików (radio, podgrzewanie foteli, skrzynia biegów, guziki od zawieszenia) - absolutnie żadne guziki nie mają podświetlenia.

Wszystkie funkcje działają, lecz nie ma podświetlenia. Sprawdzałem bezpieczniki zarówno pod maską jak i puszkę po stronie pasażera i żadnej z bezpieczników nie jest przepalony.

Może jest jeszcze inna, czwarta puszka z bezpiecznikami albo macie jakiś pomysł jak mi pomóc ?
mi to wygląda na uszkodzony bezpiecznik( kiedyś mi syn w gniazdo zapalniczki tylnej wrzucił 2 gr i miałem podobny problem dodatkowo wywalało mi co jakiś czas bezpiecznik ) szukaj skrzynki i posprawdzaj bezpieczniki
Tej puszki nie zauwazylem, a dzieki niej problem udalo sie rozwiazac !

Serdecznie dziękuję :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość