Czy u was też są takie ceny...?

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
bany
Lex user
Posty: 60
Rejestracja: 17 wrz 2013, o 05:24
Model Lexusa: is200 AT
Skąd:: śląsk/dolnyśląsk
Kontakt:

Czy u was też są takie ceny...?

Post autor: bany »

Trochę się zdziwiłem rachunkiem jak odbierałem samochód... mea culpa, że nie zapytałem wcześniej o wycenę, zostałem postawiony przed faktem dokonanym, spodziewałem się znacznie niższych kosztów... pierwszy raz tam byłem, więc i o solidności jeszcze nie mogę nic powiedzieć... czy wszędzie jest tak drogo?? Chodzi o pozycje zaznaczone strzałką... serwis we Wrocławiu. Dane ukryte, nie chce siać propagandy ;)
Załączniki
CAM00054a.jpg
(125.62 KiB) Pobrany 1240 razy
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Czy u was też są takie ceny...?

Post autor: forest »

nie wiesz co to jest szpilka koła i nakrętka?
szpilki wystają z piasty a nakrętką przykręca się alu...
najwyraźniej ściągali koło i ujeb** im się szpilka (zdarza się) ale po co im nowa nakrętka???

naciągnęli Cię jak cholera, bo szpilki i nakrętki są po 7-9zł. za sztukę (allegro.pl)
i wymiana za 100zł. :D mój mechanik weźmie ode mnie 50zł. za wymianę 20-tu szpilek :D :D
no ale on autoryzacji ni ma
SC430 '2002
bany
Lex user
Posty: 60
Rejestracja: 17 wrz 2013, o 05:24
Model Lexusa: is200 AT
Skąd:: śląsk/dolnyśląsk
Kontakt:

Re: Czy u was też są takie ceny...?

Post autor: bany »

nie nie, szpilkę sam uwaliłem dokręcając koło... nakrętka pękła w takim miejscu, że nie dało się uratować. Jednak spodziewałem się niższych kosztów.
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Czy u was też są takie ceny...?

Post autor: forest »

no koszty już znasz ;)

[END OF TOPIC]
SC430 '2002
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: Czy u was też są takie ceny...?

Post autor: bamss »

ale nie mieszajcie kosztow z allegro z serwisem na alegro sa tansze wiadomo ale serwis ma swoje ceny
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Czy u was też są takie ceny...?

Post autor: klexus »

Fajne ceny:) przed robotą powinni Cie poinformować o kosztach, bo jak by tak było do wymiany 20 szpil heheh
Myślę ze na tą wymianę to max z 50 dych
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Post autor: dommell »

Za 2 ostatnie pozycje, tutaj 220zl, w Kielcach mój mechanik by wziął 50-70zl, w Warszawie mój mechanik pewnie coś koło 100 zł.
kotekmalgosi
Lex user
Posty: 46
Rejestracja: 29 paź 2012, o 16:53
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Czy u was też są takie ceny...?

Post autor: kotekmalgosi »

Korzystalem z serwisu przy wymianie rozrzadu. Po zasiegnieciu jezyka tu i tam,zaczalem sie zastanawiac,czy ryzykowac,aby ktos uczyl sie na moim :LEXUS: .Bylo szybko,z malym przegladem ilus tam punktow i plynem chlodzacym gratis i niewielkim rabatem-120 PLN.Jezeli chodzi o koszt,to powiedziano mi o tym na poczatku.
Czesci z Pulawskiej-z rabatem.Fakt,jest drogo,ale pewnie.Na pytanie w pewnym warsztacie czy robili taki silnik ,odpowiedziano-nie ale damy rade! :szok:
Pytac o cene,probowac negocjowac i moze sie...skusic. Ale tylko w powaznej sprawie za jaka uwazam silnik.
Pozdrowienia
Jarek.K
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 15:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Piotrków Tryb
Kontakt:

Czy u was też są takie ceny...?

Post autor: Jarek.K »

kotekmalgosi pisze:Korzystalem z serwisu przy wymianie rozrzadu. Po zasiegnieciu jezyka tu i tam,zaczalem sie zastanawiac,czy ryzykowac,aby ktos uczyl sie na moim :LEXUS: .Bylo szybko,z malym przegladem ilus tam punktow i plynem chlodzacym gratis i niewielkim rabatem-120 PLN.Jezeli chodzi o koszt,to powiedziano mi o tym na poczatku.
Czesci z Pulawskiej-z rabatem.Fakt,jest drogo,ale pewnie.Na pytanie w pewnym warsztacie czy robili taki silnik ,odpowiedziano-nie ale damy rade! :szok:
Pytac o cene,probowac negocjowac i moze sie...skusic. Ale tylko w powaznej sprawie za jaka uwazam silnik.
Pozdrowienia
Jaki dokładnie koszt wymiany rozrządu i jaki części w serwisie ?
kotekmalgosi
Lex user
Posty: 46
Rejestracja: 29 paź 2012, o 16:53
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Czy u was też są takie ceny...?

Post autor: kotekmalgosi »

Czesci 1600 ,robocizna 1200. Czy w kazdym ASO bedzie tyle samo? -nie wiem.
Duzo,to prawda! :fiu:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości