Lampy przednie USA IS300 a EU IS200

Problemy dotyczące modelu IS
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Lampy przednie USA IS300 a EU IS200

Post autor: dommell »

Hej.
Mam pytanie odnośnie tego czy lampy przednie z USA IS300 będą pasować do IS200.
Przeszukałem wiele stron, na naszym forum też znalazłem jedną wzmiankę, że jednak nie pasują. Ale informacje są sprzeczne.
Jedni mówią, że pasuje do poliftów, inni, że trzeba trochę blachy wyciąć, jeszcze ktoś napisał, że walą w górę jak nie da się takiej płytki obciążającej przykrecanej od dołu i że w EU jej nie ma, jeszcze ktoś napisał, że mu poziomowanie (za pewne silniczek) nie pasuje otworem...a jeszcze inni mówią, że im wszystko ładnie spasowalo. Więc o co chodzi? Ma ktoś w tym doświadczenie? Przerabial juz ten problem od zera do samego końca?
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: Lampy przednie USA IS300 a EU IS200

Post autor: bamss »

po pierwsze lampy z usa nie maja atestu eu wiec przeglad odpada bo nie ma strefy cienia:) luxus juz sie przekonal o tym co to lampy przednie z usa:D
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Post autor: dommell »

To jeszcze odrazu zadam jedno pytanie....z lampami z tyłu raczej nie ma problemów? :)
Awatar użytkownika
wasil
Lex user
Posty: 58
Rejestracja: 23 paź 2013, o 16:40
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: Lampy przednie USA IS300 a EU IS200

Post autor: wasil »

Z lampami z tyłu nie ma problemu, mam auto z usa i tylko przednie reflektory były wymieniane chociaż dopóki Cie miśki nie zacznął trzepać to będzie w porządku. Moje auto przechodzi przegląd z xenonami bez spryskiwaczy ale za to na jednej stacji diagnostycznej za brak przeciwmgłowego musiałem jechać gdzie indziej chociaż robię tam przegląd innym autem.

PS. Czy reflektory USA nie mają innej budowy ze względu na to, że nie mają kierunkowskazów w błotnikach?
Obrazek
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Re: Lampy przednie USA IS300 a EU IS200

Post autor: dommell »

mają chyba dwie żarówki do kierunków w lampach....jakoś tak.

Ale generalnie widżę, że ....ch.... d.... i kamieni kupa :) A tyle fajnych lamp przednich maja w USA. Tylko wybierać i modzić. Wrrr....
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lampy przednie USA IS300 a EU IS200

Post autor: turkus »

wasil pisze:Z lampami z tyłu nie ma problemu, mam auto z usa i tylko przednie reflektory były wymieniane chociaż dopóki Cie miśki nie zacznął trzepać to będzie w porządku. Moje auto przechodzi przegląd z xenonami bez spryskiwaczy
Do czasu ;) Mnie kiedyś złapali i trzepali ze 20 min właśnie za ksenony, dzwonili gdzieś, sprawdzali jakieś tabelki, czy na pewno lampy są EU i czy wszystko jest zgodne z normą. Nie sprawdzali natomiast tego, czy naprawdę są spryski - widzieli zaślepki na zderzaku i reszty się nie czepiali, więc może po prostu ogarnij sobie zaślepki, przyklej i zapomnij o temacie.
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Post autor: dommell »

Kurde. Zachorowałem na te lampy z czarnym środkiem. A mod z piekarnikiem jakoś mi nie podchodzi. Znając życie to bym popsuł lampę przy pierwszym podejściu.
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: Lampy przednie USA IS300 a EU IS200

Post autor: bamss »

luxus na codzien pizga paczki i dal rade wiec ty tez dasz:)
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lampy przednie USA IS300 a EU IS200

Post autor: turkus »

Btw, mam szatański pomysł. Policja jak już się czepia to sprawdza oznaczenia na kloszach. Więc gdyby rozkleić EU lampy i przełożyć same klosze to powinna być gitara.
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: Lampy przednie USA IS300 a EU IS200

Post autor: bamss »

ale jak sa madrzy a tacy wystepuja przylaza kartke papieru do lampy i nie bedzie strefy cienia i lipa
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości