Wskazówka spalania skacze

ODPOWIEDZ
dab1978
Lex user
Posty: 124
Rejestracja: 15 sie 2013, o 19:17
Model Lexusa: is200 był...
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Wskazówka spalania skacze

Post autor: dab1978 »

Witajcie
jak powyżej, jadąc ze stałą prędkością km/h, równe obroty, wskazówka chwilowego spalania "dynda" sobie na 2mm góra - dół, co jest nie tak, czy to coś z przepustnicą, czy może sprzęgło zaczyna się ślizgać, chociaż tego nie czuję póki co? dodatkowo od jakiegoś czasu reakcja na pedał gazu jest jakby dziwna, raz stawia on wiekszy opór, raz jest ok...nie wiem czy to ze sobą połączyć...
IS sprzedany, jest Mazda 626 2.0 benzyna kombi
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Wskazówka spalania skacze

Post autor: Yarecki »

dab1978 pisze:Witajcie
jak powyżej, jadąc ze stałą prędkością km/h, równe obroty, wskazówka chwilowego spalania "dynda" sobie na 2mm góra - dół, co jest nie tak, czy to coś z przepustnicą, czy może sprzęgło zaczyna się ślizgać, chociaż tego nie czuję póki co? dodatkowo od jakiegoś czasu reakcja na pedał gazu jest jakby dziwna, raz stawia on wiekszy opór, raz jest ok...nie wiem czy to ze sobą połączyć...
Jakbyś leciał w 100% w tych.samych warunkach to by "stała" reszta do pomyślenia :beach:
dab1978
Lex user
Posty: 124
Rejestracja: 15 sie 2013, o 19:17
Model Lexusa: is200 był...
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: Wskazówka spalania skacze

Post autor: dab1978 »

Nigdy specjalnie nie byłem w nią wpatrzony , ale mam wrazenie, ze była nieruchoma jednak przy stałych predkościach i obrotach silnika...od kilku dnia wariuje. co byś sprawdzał na początek?;)
IS sprzedany, jest Mazda 626 2.0 benzyna kombi
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości