OC Łódź

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Nowakman85
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 19:39
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

OC Łódź

Post autor: Nowakman85 »

Witam gdzie tanio ubezpieczyć Lexusa w Łodzi?? Płace teraz 600zł na rok w AXA DIRECT byłem się dzisiaj dowiedzieć o wysokość składki to Pani powiedziała że składka będzie wyższa niż rok temu mimo tego iż nie miałem stłuczek...
Awatar użytkownika
KowaLazer
Lex Driver
Posty: 382
Rejestracja: 22 gru 2013, o 15:37
Model Lexusa: is200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: OC Łódź

Post autor: KowaLazer »

Ja pitole, gdybym miał 600 PLN na rok to bym chyba płakał z radości . Na razie mam przedłużenie oc poprzedniego właściciela (ok700 pln)ponieważ HDI nie naliczało różnic , boje się ile będę musiał płacić, jak się aktualne skończy . Na dzień dzisiejszy w HESTIA naliczyli mi około 1700 pln i chyba będę smuszony oddać kawałek samochodu mamuśce, co by jakaś zniżka wpadła. Myślę, że mniej niż 1200 PLN nie będę miał . :)
Słyszałem , że w m-banku mają dobre opcje .

PS. To Ciebie kiedyś zgarnąłem z drogi pod garaż ? :)


Wyliczyłem teraz w AXA -1129 pln ... chyba sie nie obejdzie bez opcji darowizny 1/3 pojazdu :D
Awatar użytkownika
dolina
Lex user
Posty: 295
Rejestracja: 10 lis 2011, o 15:49
Model Lexusa: IS300 + E39 4.4 V8
Skąd:: Łomża -> UK
Kontakt:

Re: OC Łódź

Post autor: dolina »

To ja tyle nie płaciłem za IS mkII 3.5L ;) I to jak miałem 21 lat. Fakt ze na patencie ale w życiu bym nie zapłacił za 2 litrowy samochód tyle ubezpieczenia :szok: Za BMW 4.4i wyszło mi teraz nie cale 600zł
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: OC Łódź

Post autor: Dawid0ss »

KowaLazer pisze:Ja pitole, gdybym miał 600 PLN na rok to bym chyba płakał z radości . Na razie mam przedłużenie oc poprzedniego właściciela (ok700 pln)ponieważ HDI nie naliczało różnic , boje się ile będę musiał płacić, jak się aktualne skończy . Na dzień dzisiejszy w HESTIA naliczyli mi około 1700 pln i chyba będę smuszony oddać kawałek samochodu mamuśce, co by jakaś zniżka wpadła. Myślę, że mniej niż 1200 PLN nie będę miał . :)
Kolega chyba pomylił OC z AC ;-)
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Re: OC Łódź

Post autor: dommell »

niekoniecznie, kiedyś, musiałbym odtworzyć w jakiej firmie, z pierwszym Lexem,w Kielcach, 4 lata temu, wyszło mi za OC 550zł po przednim właścicielu, plus 1200zł dopłaty jako dla mnie, czyli w sumie 1750zł. Uciekłem odrazu. Głównie przez wiek (granica to 28 lat!), ale i zerowe zniżki. Obecnie nawet 600zł nie płącę, a nie mam jeszcze maksymalnych zniżek, w Liberty.
Awatar użytkownika
KowaLazer
Lex Driver
Posty: 382
Rejestracja: 22 gru 2013, o 15:37
Model Lexusa: is200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: OC Łódź

Post autor: KowaLazer »

Mam 20 lat i prawko od dwóch , tak więc po konsultacji z ubezpieczycielem i wyliczeniu wychodziło mi od 1200 do nawet 2100 PLN ...
Jeśli macie jakieś patenty to bardzo bym prosił bo za ten hajs można pięknych pierdółek kupić do Lexa :)
Pozdrawiam !
Ostatnio zmieniony 6 sie 2014, o 22:05 przez KowaLazer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: OC Łódź

Post autor: Dawid0ss »

KowaLazer pisze:Mam 20 lat i prawko od dwóch , tak więc po konsultacji z ubezpieczycielem i wyliczeniu wychodziło mi od 1200 do nawet 2100 PLN ...
Jeśli macie jakieś patenty to bardzo bym prosił bo za ten hajs można pięknych pierdółek nakupować do Lexa :)
Pozdrawiam !
Dopisz ojca do auta i ubezpiecz na niego :-) Pzdr
Awatar użytkownika
dolina
Lex user
Posty: 295
Rejestracja: 10 lis 2011, o 15:49
Model Lexusa: IS300 + E39 4.4 V8
Skąd:: Łomża -> UK
Kontakt:

Re: OC Łódź

Post autor: dolina »

Szkoda ze nie jestes z Podlasia, u mnie w mieścinie jest dobry "magik" :biggrin2:
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Re: OC Łódź

Post autor: dommell »

bez zmiany właściciela, to znam tylko dwa. Raz to kod rabatowy ( do Liberty można znaleźć w googlach...) daje 50zł na OC, i ustawiasz jak najmniejszy przebieg roczny (np. 10tys km), to też może być i 50zł oszczędności.
Awatar użytkownika
KowaLazer
Lex Driver
Posty: 382
Rejestracja: 22 gru 2013, o 15:37
Model Lexusa: is200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: OC Łódź

Post autor: KowaLazer »

No chyba właśnie tak będzie, że dopisze kogoś z bólem serca ... :D
Mowa cały czas o koszmarnie wysokim OC , o tym ze AC mniej wiecej tyle kosztuje -wiem.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości