Chłodnica klimatyzacji IS 220d.....?

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
prymusnmr
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 3 lut 2014, o 15:12
Model Lexusa: IS 220d
Skąd:: MIXLAND
Kontakt:

Chłodnica klimatyzacji IS 220d.....?

Post autor: prymusnmr »

Witam,oraz zwracam sie z prośbą. Otóż moja chłodnica od klimatyzacji jest do wymiany z powodu malego wypadku. Patrzac na sklepy internetowe koszt nowej czy uzywanej jest wysoki. I zastanawia mnie jedna mysl,czy nie podejdzie jakas inna chlodniczka np. od toyoty avensis lub tez is-a w pierwszej budzie?? Wzrokowo is 1 oreaz is2 maja prawie ,ze identyczne chlodniczki lecz rozni sie tylko mocowaniem,co nie robi zadnego problemu,zastanawia mnie tylko srednica wezykow czy podejdzie.
Z gory dzieki za odpowiedz.
Pozdrawiam prymusnmr :pijak:
prymusnmr
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 3 lut 2014, o 15:12
Model Lexusa: IS 220d
Skąd:: MIXLAND
Kontakt:

Re: Chłodnica klimatyzacji IS 220d.....?

Post autor: prymusnmr »

Odpowiadam sobie oraz Wam na swoje pytanie zadane powyzej.
Wlozylem chlodnice klimatyzacji od starszego is-a (prawdopodobnie to byla 2.0 benzynowa jednostka,lecz nie jestem pewny).
Wielkosc chlodnicy jest identyczna,roznia sie tylko mocowaniem grubszego weza,jest inaczej wyprofilowany. Po wyciagniecu go i wyprofilowaniu wszystko pasuje jak nalezy.
Cena uzywanej chlodnicy do mojej wersji to 100 funtow plus wysylka,zas cena chlodnicy z modelu starszego to 20 funtow.
Czyli w moim przypadku zaoszczedzilem 80 funtow.
POZDRAWIAM :)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Dobre info, wszystko chodzi jsk nalezy?
Tycjan
Lex user
Posty: 50
Rejestracja: 10 gru 2011, o 14:08
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Chłodnica klimatyzacji IS 220d.....?

Post autor: Tycjan »

Ja w moim IS 200 mam do wymiany chłodnice klimy. Wczesniej kupiłem zamiennik za 300 zł ale pochodziła rok czasu. Ma ktos namiary na jakis dobry zamiennik i moze polecic?
prymusnmr
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 3 lut 2014, o 15:12
Model Lexusa: IS 220d
Skąd:: MIXLAND
Kontakt:

Re:

Post autor: prymusnmr »

legato97 pisze:Dobre info, wszystko chodzi jsk nalezy?
Czekalem z odpowiedzia poniewaz niewiedzialem czy bada problemy z utrzymaniem gazu w systemie itd.
I pragne potwierdzic ze klima dmucha zimnym powietrzem taj jak tuz po nabiciu,brak jakichkolwiek problemow.
A co do zamiennikow to wydaje mi sie ,ze sa rowniez dobre jak ori i powinna trzymac az do wypadku/przedziurawienia :) czego Wam nie zycze. Prawdopodobnie kolego trafiles na uszkodzona chlodnice lub mechanik przy montazu uszkodzil ja gdzie powstala mikroskopijna dziorka i gaz ulecial po czasie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości