[GS 300] zamek w MKII

Problemy dotyczące modelu GS
ODPOWIEDZ
Lex

[GS 300] zamek w MKII

Post autor: Lex »

Pytanie do właścicieli modelu GS MKII , do czego służy ten zamek na focie ? :scratch:

Obrazek
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [GS 300] zamek w MKII

Post autor: Ralfx »

Służy to do blokowania przycisku od klapy bagażnika, chodzi o to aby nikt po wybiciu szyby nie dostał sie do bagażnika bez klucza. Ale jak działa to jeszcze sam nie doszedłem :D jakoś trzeba wcisnąć i przekręcić klucz, nie wiem, u mnie nie chce działać (tak jakby klucz nie wchodzi) :(

Obrazek
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [GS 300] zamek w MKII

Post autor: klexus »

jak jedziesz do serwisu to walizka z kasą do bagażnika, wkładasz klucz przekręcasz i nie otworzą bagażnika, ale musisz in dać serwisowy kluczyk tej bez guzików
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [GS 300] zamek w MKII

Post autor: janasek »

Też tego nie wiedziałem. :) Ralfx, a może po prostu klucz nie wchodzi do zamku ze starości bo był nie używany? Może go wystarczy rozruszać i nasmarować?

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [GS 300] zamek w MKII

Post autor: Ralfx »

Zamek powinien działac tak: wciskam go i się blokuje, żeby odblokować klucz. A u mnie ani nie chce się to wcisnąć (mam wrażenie że już jest wciśnięte) żeby zablokować bagażnik ani nie chce przyjąć klucza. Szkoda bo to fajne zabezpieczenie, cieszyłbym sie gdyby działało ale widac lipa. Janasek sprawdź u siebie jak Tobie działa.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości