zablokowana stacyjka po wlamie - LS400

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
cnet
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 13 sty 2013, o 23:17
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Ząbki
Kontakt:

zablokowana stacyjka po wlamie - LS400

Post autor: cnet »

w zeszlym tyg rabneli mi mojego LS400... dzien pozniej odzyskalem, ale kurcze - stacyjka jest zablokowana, tj mozna przekrecac kluczyk wlacznie do zaplonu ale juz nie na starter....

bede wdzieczny za pomysly/sugestie... ew. myslalem, zeby wyprowadzic kabel od startu do zewnetrznego przycisku... i tak odpalac... ktos mial podobne przygody?

robert
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: zablokowana stacyjka po wlamie - LS400

Post autor: Yarecki »

cnet pisze:w zeszlym tyg rabneli mi mojego LS400... dzien pozniej odzyskalem, ale kurcze - stacyjka jest zablokowana, tj mozna przekrecac kluczyk wlacznie do zaplonu ale juz nie na starter....

bede wdzieczny za pomysly/sugestie... ew. myslalem, zeby wyprowadzic kabel od startu do zewnetrznego przycisku... i tak odpalac... ktos mial podobne przygody?

robert
Spróbuj ją naprawić, są firmy zajmujące się naprawa stacyjek i myślę, że masz spora szanse ją uratować.
cnet
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 13 sty 2013, o 23:17
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Ząbki
Kontakt:

Re: zablokowana stacyjka po wlamie - LS400

Post autor: cnet »

wlasnie znalazlem na alldrogo ;) komplet - stacyjka, wkladka do drzwi kier i do bagaznika za 150zl... juz zamowiona... teraz tylko musze ja przelozyc... rozkrecilem dzisiaj oslony i widze, ze sruby mocujace stacyjke nie maja glowek - tj nie da sie ich odkrecic nasadowym ani srubokretem... macie jakies pomysly?
Awatar użytkownika
MPower
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 20 cze 2011, o 17:05
Model Lexusa: LS400
Skąd:: lubuskie
Kontakt:

Re: zablokowana stacyjka po wlamie - LS400

Post autor: MPower »

Wymień sam bębenek stacyjki - nie całą stacyjkę. Są firmy, które zmienią bębenek pod Twój klucz, tak aby był jeden do zamków i stacyjki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości