lexus is 250 składanie lusterek

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
stryjak
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 14 cze 2014, o 20:49
Model Lexusa: is 250
Skąd:: anglia
Kontakt:

lexus is 250 składanie lusterek

Post autor: stryjak »

witam was , chciałbym poruszyć ponownie omawiany już temat automatycznego składania lusterek bocznych.
temat był omawiany ale nie dość dokładnie , a podany link już jest nie aktualny.
moje pytanie brzmi - czy jest opcja automatycznego otwierania lusterek podczas zapłonu silnika( teraz tylko ręcznie) i chowania podczas wyłączania silnika (tylko ręcznie) ?
posiadam wersję lexus is250 petrol,automat ,rok 2008 , anglik - uprzejmie dziękuję za wszelkie informacje
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: lexus is 250 składanie lusterek

Post autor: q3_ »

hey, w moim is220D (2008 r) była taka opcja. Funkcję tą można było włączyć lub wyłączyć z menu, które się uruchamia okrągłym przyciskiem po lewej stronie od kierownicy. Wyświetla się wtedy na konsoli (na tym małym wyświetlaczu, gdzie m.in. można sobie temperaturę zewnętrzną wyświetlić) kilka opcji, które można przełączać przy pomocy przycisków ze strzałkami umieszczonych z dwóch stron tego okrągłego. Jedna z dotyczy właśnie tej funkcji. Przy czym lusterka składają się nie po wyłączeniu silnika, tylko podczas zamykania samochodu, a rozkładają się przy otwieraniu. Z tego co pamiętam, to była opcja dostępna tylko w niektórych wersjach tego samochodu.
stryjak
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 14 cze 2014, o 20:49
Model Lexusa: is 250
Skąd:: anglia
Kontakt:

Re: lexus is 250 składanie lusterek

Post autor: stryjak »

dzękuję ci za obszerną informację , niestety nie mam takiej opcji a szkoda , pozdrawiam
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: lexus is 250 składanie lusterek

Post autor: bamss »

jesli masz siedzenia elektryczne z pamiecia wtedy masz takie opcje jak i rowniez przy wlaczaniu R lusterko zjezdza w dol
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
stryjak
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 14 cze 2014, o 20:49
Model Lexusa: is 250
Skąd:: anglia
Kontakt:

Re: lexus is 250 składanie lusterek

Post autor: stryjak »

moja warsja lexa jest okrojona chyba ze wszystkich bajerór
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ArtIS »

A mozna jakos dolozyc elektryczne skladanie lusterek? Mam isa z USA ktory tego akurat nie ma - a szkoda :/
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re:

Post autor: Dawid0ss »

ArtIS pisze:A mozna jakos dolozyc elektryczne skladanie lusterek? Mam isa z USA ktory tego akurat nie ma - a szkoda :/
Naprawdę tak Ci na tym zależy, że chce Ci się w to bawić ? Mam u siebie i w ogóle z tego nie korzystam. Skorzystałem raz. Złożyłem lusterka, aby przepuścić motocyklistę ;-) Pzdr
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ArtIS »

Aha :P. No w sumie skoro jest to mocno zabawo-genne to rzeczywiscie szkoda zachodu. Dzieki :)
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: lexus is 250 składanie lusterek

Post autor: q3_ »

Ja korzystałem przy każdym otwieraniu i zamykaniu samochodu. Zawsze to na parkingu pewniej, że nikt przypadkiem nie zaczepi o lusterko. Poza tym widać z daleka, czy zamknęło się samochód czy nie (wiadomo, czasami są wątpliwości).
Dawid0ss: pozdrowienia od motocyklisty :D .
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: lexus is 250 składanie lusterek

Post autor: bamss »

da sie tylko trzeba zamontowac sterowniki do drzwi od wersji z elektryka i mozliwe ze body trzeba bedzie przestawic
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości