Części IS 200

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
Noddi95
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 17 kwie 2014, o 11:11
Model Lexusa: ls 200
Skąd:: Ostrowiec Św/ okolic
Kontakt:

Części IS 200

Post autor: Noddi95 »

Witam was drodzy "lexusowicze" niestety moje szczęście nie trwało zbyt długo i mój lex delikatnie mowiac nie wygląda najlepiej. Mianowice dałem kluczyki dziewczynie i skończyło się to fatalnie bo lexus wylądował na drzewie :o :( i wygląda teraz tak https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... c2e8bb89ef Jednak jest światełko w tunelo i okazuje się, że nie wszystko stracone i opłaca siego robić. Przejdę do sedna sprawy, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie mógłbym kupić ćwiartkę/fartuch przedni prawy niech podzieli się ze mną swoimi informacjami, byłbym niezmiernie wdzięczny. Oczywiście pozostałe części czyli:
-zderzak
- pas przedni górny
- błotnik prawy
-maska
- okular prawy ( i tu też mam pytanie do was, czy da się kupic sam okular prawy czy to jest jedna części trzeba kupić ja w całości?)
- lampa prawa
Jakby ktoś wiedział gdzie mógłbym je załatwić w dość przystępnej cenie również byłbym wdzieczny. Z tymi częściami wymienionymi po myślnikach nie powinienem mieć większego problemu ze znalezieniem, jednak tej ćwiartki nigdzie nie widzę :| Pewnie w praniu wyjdzie, że jeszcze trzeba będzie dokupić pare częsci (coś czuję, że to bedzie pompa abs'u bo jest przekrzywiona, może pp amor i chłodnica jest zgięta lekko, lecz wciąż szczelna)
PS: Jeśli zależy wam na waszych samochodach nie pozwólcie by jeździły nimi kobiety :acute:
Ostatnio zmieniony 2 lis 2014, o 19:53 przez Noddi95, łącznie zmieniany 2 razy.
jes
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 30 paź 2010, o 20:44
Model Lexusa: GS 450H
Skąd:: Skoczów
Kontakt:

Re: Części IS 200

Post autor: jes »

Pisz do forumowicza Riki.
Z tego co pamiętam demontuje angola i to w tym samym kolorze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości