[ASO LEXUS POZNAŃ] Opinie

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

[ASO LEXUS POZNAŃ] Opinie

Post autor: dS »

Planuje wykonać przegląd przedsprzedażowy w tym ASO. Miał ktoś z nimi do czynienia? Jak u nich z fachowością ?
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
micrus
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 1 paź 2013, o 09:17
Model Lexusa: GS 300 III gen.
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Post autor: micrus »

Chciałem obejrzeć auto, które kiedyś u nich stało. Trzy razy prosiłem o informacje i zdjęcia, nigdy ich nie dostałem. Pytałem też przed zakupem o ceny określonych częsci żeby zobrazować sobie ile będzie mnie kosztować eksploatacja to podawali ceny w wysokości około 50% rzeczywistych stawek.
Obrazek
Awatar użytkownika
SC430-FAN
Lex user
Posty: 93
Rejestracja: 8 cze 2014, o 17:44
Model Lexusa: SC430 Prestige
Skąd:: Poznan
Kontakt:

Re: [ASO LEXUS POZNAŃ] Opinie

Post autor: SC430-FAN »

A ja chwalę to ASO. Dla aut pow 10 lat jest program rabatowy "dla starszaków". Cała obsługa to najwyższy poziom. Serwisanci są bardzo doświadczeni i pracują w niesamowitej czystości i bardzo, bardzo dokładnie. Pomogą nawet jak przyjadę nieumówiony a zdarzyło się to już wiele razy. Pan Mariusz ( kierownik), Pan Jarosław ( części) i Pan Jakub ( obsługa) to zgrany zespół profesjonalistów - z odpowiednim podejściem do klienta. Jeśli trzeba można wejść na serwis i zobaczyć co i jak robią. Ale po czasie się niechce- poprostu wszystko co robią widać na dużej plaźmie z salonu- popijając pyszną kawę.
Nie naciągają - jeśli czegoś nie trzeba jeszcze robić - a ja chciałem - Pan Jarosław z humorem odmówił.
Ja jestem bardzo zadowolony. W Klinice Lexa nie byłem- nie wiem czy jeszcze funkcjonuje w Wlkp.
Krawcol82
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 23:47
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [ASO LEXUS POZNAŃ] Opinie

Post autor: Krawcol82 »

Ja również nie mam temu ASO nic do zarzucenia...
Skaczą wokół klienta, jak... brakuje mi porównania, ASO VW przyzwyczaiło mnie w poprzednich latach do czegoś innego ;)
Jesli umawiają się na telefon, bo muszą coś jeszcze sprawdzić zawsze oddzwonią, naprawą również zajmują się w najbliższym terminie... Jest również możliwość umówienia sobie wybranego auta zastępczego na czas naprawy jako jazda próbna-niestety RX, którego miałem zamówionego nie dotarł do ASO od poprzedniego klienta (wypadek na A2), dlatego dostałem na kilka dni GS-a :)
Awatar użytkownika
SC430-FAN
Lex user
Posty: 93
Rejestracja: 8 cze 2014, o 17:44
Model Lexusa: SC430 Prestige
Skąd:: Poznan
Kontakt:

Re: [ASO LEXUS POZNAŃ] Opinie

Post autor: SC430-FAN »

Rzeczywiście tak jest. Dostałem też GS 460 na tydzień i później IS 220d na...wakacje z rodziną. Dobre ASO to podstawa
Krawcol82
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 23:47
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [ASO LEXUS POZNAŃ] Opinie

Post autor: Krawcol82 »

SC430-FAN pisze:później IS 220d na...wakacje z rodziną
Możesz zdradzić sekret, jak to załatwiłeś??? ;)
Zastanawiam się, jak załatwić od nich hybrydę na weekend na testy... Dotychczas jeździłem tylko Aurisem hybrydą, a chciałbym jakaś mocniejszą hybrydę potestować przez 2-3dni, jak np. GS czy RX.
Szczerze, to nawet nie pytałem ich o użyczenie auta na testy, tylko dostawałem zastępcze na czas serwisu (nieodpłatnie oczywiście)...
Awatar użytkownika
SC430-FAN
Lex user
Posty: 93
Rejestracja: 8 cze 2014, o 17:44
Model Lexusa: SC430 Prestige
Skąd:: Poznan
Kontakt:

Re: [ASO LEXUS POZNAŃ] Opinie

Post autor: SC430-FAN »

to prosty sekret. zrób coś u nich w swoim Lexie
Awatar użytkownika
SC430-FAN
Lex user
Posty: 93
Rejestracja: 8 cze 2014, o 17:44
Model Lexusa: SC430 Prestige
Skąd:: Poznan
Kontakt:

Re: [ASO LEXUS POZNAŃ] Opinie

Post autor: SC430-FAN »

Za pasem kolejny serwis w ASO Lexus Poznań. Oprócz serwisu kilka...fanaberii oczywiście również w ASO. Ale najlepsze co przywiozłem do domu....
Oprócz świetnej obsługi , wybitnych umiejętności serwisantów ( szczególnie Pan Tomasz ) .
Mówią że ASO drogie, że można taniej, że ktoś ma kolegę co się zna itd
Drogo wcale nie jest a przy wyjeździe z ASO dostajecie papier i obligatorynie m.in rok gwarancji ( często 2 lata) na to co na tym papierze. I po co ryzykować?
Poznań dba o każdy szczegół. Czy to już przesada?
Chyba nie, przecież to Lexus ;-)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Potwierdzam pyszność tej pralinki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości