[LS400] zaciski hamulcowe

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

[LS400] zaciski hamulcowe

Post autor: Ralfx »

Mam pytanie do właścicieli LS400 z lat 95+ : Czy są tam jakieś problemy z hamulcami? W znaczeniu czy potrafią się zapiec.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: [LS400] zaciski hamulcowe

Post autor: maxkow »

Ja zawsze po zimowym postoju na wiosne rozbieralem zaciski i je czyscilem i smarowalem
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [LS400] zaciski hamulcowe

Post autor: janasek »

Ja na razie żadnych problemów nie mam (ale będę wymieniał pewnie klocki z przodu). Wydawało mi się że są w dobrym stanie, ale ostatnio poczułem chrobotanie, a przy wymianie kół potwierdziły się moje obawy. A tak w ogóle czy SC 400 ma na 100% taki sam uklad hamulcowy jak LS 400 (zaciski/klocki/pompa) ?

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [LS400] zaciski hamulcowe

Post autor: Ralfx »

zdaje się że do 94r. LS400 i SC400 dzielą hamulce ale od 95r. w LS jest większy hamulec czterotłoczkowy i taki będę montował w lutym w swoim aucie. hamulce od supry tt odpadają ze względu na koszty więc pytam o te z LS'a słyszałem o nich bardzo dobre opinie
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości