Wywiad z Pawłem Małaszyńskim - ambasadorem marki Lexus

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
don_pazurro
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 26 sty 2011, o 13:52
Model Lexusa: brak
Kontakt:

Wywiad z Pawłem Małaszyńskim - ambasadorem marki Lexus

Post autor: don_pazurro »

Zapraszam do wywiadu z Pawłem Małaszyńskim, któy już niedługo zasiądzie za kieorwnicą Lexusa CT 200h:

http://testysamochodowe.pl/ambasador-be ... -pawlem-m/
barteg10gg
Lex user
Posty: 121
Rejestracja: 5 paź 2010, o 16:36
Model Lexusa: LS 460
Skąd:: Krapkowice
Kontakt:

Re: Wywiad z Pawłem Małaszyńskim - ambasadorem marki Lexus

Post autor: barteg10gg »

Srednio to wygląda że ambasadorem marki jest gość który otwarcie mówi że on nie za bardzo z motoryzacją ..choć nic do niego jako człowieka nie mam uważam że lepiej byłoby gdyby funkjcę taką pełnił ktoś słynący z miłości do aut ale cóż..PS. Jeśli to nie tajemnica to czy autor tego wątku jest może redaktorem autogalerii?:)
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wywiad z Pawłem Małaszyńskim - ambasadorem marki Lexus

Post autor: janasek »

Też uażam że jakoś słabo z tym ambasadorowaniem, chociaz nie powiem, generalnie to akurat ten aktor pasuje do tego auta. :)

Pozdro
Luxusem jadę... :)
don_pazurro
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 26 sty 2011, o 13:52
Model Lexusa: brak
Kontakt:

Re: Wywiad z Pawłem Małaszyńskim - ambasadorem marki Lexus

Post autor: don_pazurro »

barteg10gg pisze:Srednio to wygląda że ambasadorem marki jest gość który otwarcie mówi że on nie za bardzo z motoryzacją ..choć nic do niego jako człowieka nie mam uważam że lepiej byłoby gdyby funkjcę taką pełnił ktoś słynący z miłości do aut ale cóż..PS. Jeśli to nie tajemnica to czy autor tego wątku jest może redaktorem autogalerii?:)
powiem tak, po rozmowie z nim wiem, że gośc pasuje do tej roli. Nie zawsze maniak moto ma przełożenie na dobry wizerunek, a Małach wg mnie ma. PR-owo doskonaly ruch. Poza tym gośc pro-eko, promuje hybryde, ma to rece i nogi.

Co do autora, trafione, choc z autogaleria rozstałem sie właśnie i stąd nowy portal TestySamochodowe.pl, razem z innym redaktorem aG ;)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: Wywiad z Pawłem Małaszyńskim - ambasadorem marki Lexus

Post autor: legato97 »

barteg10gg pisze:Srednio to wygląda że ambasadorem marki jest gość który otwarcie mówi że on nie za bardzo z motoryzacją ..choć nic do niego jako człowieka nie mam uważam że lepiej byłoby gdyby funkjcę taką pełnił ktoś słynący z miłości do aut
Dlatego bedzie jezdzil CT a nie LS600H :biggrin2:
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Wywiad z Pawłem Małaszyńskim - ambasadorem marki Lexus

Post autor: tomekb »

barteg10gg pisze:Srednio to wygląda że ambasadorem marki jest gość który otwarcie mówi że on nie za bardzo z motoryzacją ..choć nic do niego jako człowieka nie mam uważam że lepiej byłoby gdyby funkjcę taką pełnił ktoś słynący z miłości do aut ale cóż..PS. Jeśli to nie tajemnica to czy autor tego wątku jest może redaktorem autogalerii?:)
Moje zdanie jest inne Małaszyński jest obecnie na Topie wiec w reklamie bądź w lexusie bedzie wg nich dobrze wygladał i ma szanse przyciągnąć kolegów po fachu do Lexusa bądź jego fanów Ambasadorem marki nie musi być miłośnik samochodów tylko osoba która teotretycznie ma podoną filozofie co marka. Taki mój mały wywód z którym nikt nie musi się zgodzić :) :dirol:

Pamiętajmy Lexus nie jest sportowa marką lecz marką LUKSUSOWĄ, więc Lexus Polska chce pokazać że obecny Top Polskiego aktorstwa jeżdzi Lexem. Oczywiście powinien byc teżjakiś sportowiec, muzyk i malarz ambasadorem ale to juz nie nasza decyzja
Awatar użytkownika
rosmpl
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2011, o 13:24
Model Lexusa: is
Kontakt:

Re: Wywiad z Pawłem Małaszyńskim - ambasadorem marki Lexus

Post autor: rosmpl »

w końcu lepiej niż Dorota Gardias lub inna gwaiazda z TVN turbo ;) znawca motoryzacji
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Wywiad z Pawłem Małaszyńskim - ambasadorem marki Lexus

Post autor: Ralfx »

rosmpl pisze:w końcu lepiej niż Dorota Gardias lub inna gwaiazda z TVN turbo ;) znawca motoryzacji
hahaahahah albo Irek Bieleninik :puchar:
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Wywiad z Pawłem Małaszyńskim - ambasadorem marki Lexus

Post autor: dS »

Obrazek
a Ambasadorka została Kylie Minogue
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Wywiad z Pawłem Małaszyńskim - ambasadorem marki Lexus

Post autor: forest »

albo to fotomontaż albo CT jest strasznie przerośnięty, znaczek L jest wielkości jej twarzy... podobnie klamki!
SC430 '2002
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości