IS220d problemy po rozladowaniu akumulatora

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Post Reply
wildu
Nowy lex user
Posts: 2
Joined: 3 Jun 2012, o 12:38
Model Lexusa: Audi :(
Skąd:: Wrocław
Contact:

IS220d problemy po rozladowaniu akumulatora

Post by wildu »

Witajcie,

Przez dłuższy czas byłem zagranicą i moje auto stało pod chmurką, teraz gdy wróciłem chciałem go odpalić, ale niestety akumulator umarł, tak więc wziąłem go pod prostownik, później wpiąłem raz jeszcze, auto odpaliło, ale niestety nic nie działa - kierunki, wycieraczki, swiatla hamulca, caly panel navi / audio, chłodzenie, no totalnie nic z wyjątkiem silnika, świateł dziennych oraz podświetlania wewnątrz.

Jest strasznie wilgotno w tej chwili wiec podejrzewam, że niejako przyczyną może być też problem z wilgocią kabli / bezpieczników (czy cuś).
Dodam, że samochód był generalnie odpalany przez ten czas, ale ostatnio ok 2-3 tygodnie stał bez odpalenia.

Dodatkowo załączam zdjęcie i chciałbym zapytać, czy wiecie co to jest i gdzie powinno być wpięte? Lata mi to luźne i nie wiem co i jak.

Z góry dzięki,
Dawid
User avatar
klexus
Lex Master
Posts: 1713
Joined: 21 Sep 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Location: Śląsk
Contact:

Re: IS220d problemy po rozladowaniu akumulatora

Post by klexus »

Na przyszłość wiedz ze spadek napięcia poniżej 8v jest szkodliwy dla sterowników
Nie widać foty!!
Post Reply

Return to “Elektryka”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests