[LS400] Przekaźnik tylnych przeciwmgielnych - gdzie?

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wombat
Lex user
Posty: 159
Rejestracja: 3 paź 2010, o 02:14
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Wawa Traktorówek
Kontakt:

[LS400] Przekaźnik tylnych przeciwmgielnych - gdzie?

Post autor: Wombat »

Mam dziwny problem.
Żarzy sie kontrolka TYLNYCH przeciwmgielnych na desce. Bez względu na stan kluczyka, centralnego zamka...itd.
Raz bździ mocniej a raz słabiej... jak już zaświeci sie naprawde mocno to LS zapala światła (pozycyjne przód i tył, tablicy rejestracyjnej i tylne przeciwmgielne).
Takie świecenie z przebicia lub zwarcia. I to po 3 dniach dzikich deszczy..może podciekło cośalbo skondensowała sie wilgoć?
Dodam że włączenie świateł przeciwmgielnych - powoduje jeszcze mocniejsze świecenie kontrolki - takie właściwe.
Nie przełącznik bo go odpiąłem, nie zespolony włącznik świateł (raczej) bo jakby gmeranie nim nic nie zmienia. Zmienia za to trząchanie samochodem albo otwarcie bagażnika.
Podobno przekaźnik od tych świateł jest w bagażniku - kto wie gdzie i jak sie do niego dorwać?
________________________________________________________
a LS łyka Obrazek
Awatar użytkownika
Wombat
Lex user
Posty: 159
Rejestracja: 3 paź 2010, o 02:14
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Wawa Traktorówek
Kontakt:

Re: [LS400] Przekaźnik tylnych przeciwmgielnych - gdzie?

Post autor: Wombat »

doczytałem sie że podobno z tyłu po lewej pod osłonami. btw, w całym internecie są dwa posty o tym :). Amerykanie i kanadyjczycy nic o tym nie wiedzą bo takich świateł nie mają. Mało który katalog części (nawet po wybraniu modelu na EU) podaje że LS ma taki coś jak Rear fog lights relay
Zielony to jakieś tam światła (awaryjne czy coś) a drugi to właśnie tylne przeciwmgielne. Podobno.
Ale właśnie samochód przysypało śniegiem wiec nie bardzo mi się chce w tym dłubać.
________________________________________________________
a LS łyka Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości