Lexus serwis mazowieckie

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
saabng900
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 28 gru 2014, o 09:56
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Lexus serwis mazowieckie

Post autor: saabng900 »

Jestem totalnie zielony , mam Leksia kilka dni , wcale tego nie planowałem , to był przypadek. :piwko:
Szukam - jak wszyscy - fachowego,sensownego cenowo warsztatu - ( nie lubię ASO :down: ).
Najlepiej - Warszawa i okolice.
Na początek mam 2 cewki padnięte chyba albo szklanki do roboty jak twierdził poprzedni właściciel.
Dla saaba szukałem dobrej miejscówki 5 lat, straciłem przy "fachowcach" kupę czasu, zdrowia i kasy - może pomożecie mi teraz skrócić te męki !!!
A może cewki kupić samemu i jeśli da radę - to w warsztacie do wynajęcia na godziny wymienić samemu?
Czy są może jakieś instrukcje warsztatowe dla IS200, ( w ostateczności mogą być w zagranicznych językach - chętnie angielski, gorzej niemiecki, jeszcze gorzej hiszpański).
Pozdrawiam ,
Wojtek
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ArtIS »

Z tego co czytałem to polecany był All Japan Cars. Wybieram się ze swoją maszyną do faceta po 3 Krolach to będę mógł się wypowiedzieć co do efektów ich pracy. Dodam ze też szukałem nieautoryzowanego serwisu w okolicach Warszawy i jedyne co to trafiłem na tego typka :)
Awatar użytkownika
dead_beat
Lex Driver
Posty: 590
Rejestracja: 20 lut 2012, o 16:41
Model Lexusa: Stilo 2.4Abarth temporary
Skąd:: WWL
Lokalizacja: Starowola
Kontakt:

Re: Lexus serwis mazowieckie

Post autor: dead_beat »

Ja też nie lubiłem ASO, dopóki inne dobre warsztaty mnie nie zmęczyły... Lexus Żerań mogę polecić z czystym sumieniem.
Oryginalne części taniej niż zamienniki na rynku, a koleś z serwisu nie wali ściemy tylko same konkrety.
saabng900
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 28 gru 2014, o 09:56
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus serwis mazowieckie

Post autor: saabng900 »

Dzięki,będę testował
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Lexus serwis mazowieckie

Post autor: owczar »

Możesz uderzyć do forumowicza carsik. Zna się na japończykach i pracuje w Warszawie. :)

Skąd wniosek, że cewki uszkodzone? Wypadają zapłony? Za tym problemem mogą stać też źle wyregulowane lub wypalone zawory. Opisz szerzej problem.
saabng900
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 28 gru 2014, o 09:56
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus serwis mazowieckie

Post autor: saabng900 »

OK dzięki, doszedł mi więc nowy temat - czy wypalone zawory, teraz już zbieram kasę i do warsztatu , jeśli nie padnę wcześniej na serducho :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości