demontaż subwoofera ls430 lift

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
qwaz
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 14 maja 2012, o 17:42
Model Lexusa: LS 430 2004
Skąd:: Junoszyno
Kontakt:

demontaż subwoofera ls430 lift

Post autor: qwaz »

Mam Ls430 po lifcie w wersji president czyli suwana kanapa, masaże, grzanie itp. Może mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak bezpiecznie zdemontować kanapę żeby nic nie uszkodzić. Muszę się dostać do subwoofera, bo coś mi albo w nim lata albo sam głośnik ma już dość, bo wydaje dziwne dźwięki.

Pozdro!!!
Awatar użytkownika
markami
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 25 lis 2013, o 22:17
Model Lexusa: Lexus LS430/Toyota Avensis T25
Skąd:: Podlaskie
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Re: demontaż subwoofera ls430 lift

Post autor: markami »

qwaz pisze:Mam Ls430 po lifcie w wersji president czyli suwana kanapa, masaże, grzanie itp. Może mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak bezpiecznie zdemontować kanapę żeby nic nie uszkodzić. Muszę się dostać do subwoofera, bo coś mi albo w nim lata albo sam głośnik ma już dość, bo wydaje dziwne dźwięki.

Pozdro!!!
Tu masz pokazane gdzie trzeba odkręcić oparcie by się dostać do subwoofera http://www.japan-parts.eu/lexus/eu/2001 ... at-track/2

Subwoofer ci nie lata tylko resor już dziurawy wystarczy wyjąć zakupić resor za parę zł przykleić nowy i ładnie gra. Bolączka tych LS430 słabe zawieszenie pękające po latach.
Awatar użytkownika
markami
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 25 lis 2013, o 22:17
Model Lexusa: Lexus LS430/Toyota Avensis T25
Skąd:: Podlaskie
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Re: demontaż subwoofera ls430 lift

Post autor: markami »

markami pisze:
qwaz pisze:Mam Ls430 po lifcie w wersji president czyli suwana kanapa, masaże, grzanie itp. Może mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak bezpiecznie zdemontować kanapę żeby nic nie uszkodzić. Muszę się dostać do subwoofera, bo coś mi albo w nim lata albo sam głośnik ma już dość, bo wydaje dziwne dźwięki.

Pozdro!!!
Tu masz pokazane gdzie trzeba odkręcić oparcie by się dostać do subwoofera http://www.japan-parts.eu/lexus/eu/2001 ... at-track/2

Subwoofer ci nie lata tylko resor już dziurawy wystarczy wyjąć zakupić resor za parę zł przykleić nowy i ładnie gra. Bolączka tych LS430 słabe zawieszenie pękające po latach.
Tu masz co i jak: http://www.clublexus.com/forums/ls430/6 ... inson.html
ale nie trzeba aż tak tych foteli wywalać wystarczy odchylić odkręcić i wyjąć głośnik.
qwaz
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 14 maja 2012, o 17:42
Model Lexusa: LS 430 2004
Skąd:: Junoszyno
Kontakt:

Re: demontaż subwoofera ls430 lift

Post autor: qwaz »

Wielkie dzięki, a teraz pytanie o dostępność takiego resoru. Ktoś to może przerabiał? Czy wystarczy dopasować po średnicy głośnika?
Awatar użytkownika
markami
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 25 lis 2013, o 22:17
Model Lexusa: Lexus LS430/Toyota Avensis T25
Skąd:: Podlaskie
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Re: demontaż subwoofera ls430 lift

Post autor: markami »

qwaz pisze:Wielkie dzięki, a teraz pytanie o dostępność takiego resoru. Ktoś to może przerabiał? Czy wystarczy dopasować po średnicy głośnika?
Zerwij stary delikatnie by nie porwać i szukaj na aledrogo po wymiarach jak znajdę od kogo kupiłem to wyśle ci na PW
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: demontaż subwoofera ls430 lift

Post autor: maniek_ls400 »

Na Alle znajdziesz firmy regenerujące głośniki - zrobią to pewnie za stówę max.
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
qwaz
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 14 maja 2012, o 17:42
Model Lexusa: LS 430 2004
Skąd:: Junoszyno
Kontakt:

Re: demontaż subwoofera ls430 lift

Post autor: qwaz »

Na allegro sa same do glosnikow tonsila ale kto wie moze podpasuje. A jak nie to faktycznie dam komus i tyle. Dzieki za pomoc!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości