INSTRUKCJA OBSŁUGI GS300 MK3

Tu zamieszczamy instrukcje,schematy i wszystko co może pomóc w naprawie Lexusa preferowany pdf
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
givenchy30
Lex user
Posty: 161
Rejestracja: 18 maja 2013, o 07:28
Model Lexusa: GS300 MK III
Skąd:: warmińsko-mazurskie
Kontakt:

INSTRUKCJA OBSŁUGI GS300 MK3

Post autor: givenchy30 »

Witajcie.
Poszukuję instrukcji obsługi do GS300 Mk3 rok 2005 najlepiej w wersji PL. Mam sporo zagadek jak np. programowanie ustawień siedzeń, po raz pierwszy mam automatyczną skrzynię i nie do końca wiem jak właściwie się z nią obchodzić... zmiana przełożeń w trybie (+-) i zmiana ręczna biegów od 1 do 6 i tym podobne, tylko nie nabijajcie się bo to dla gościa który po raz pierwszy w aucie nie ma sprzęgła nie jest wcale takie oczywiste..:)) Za wszelką pomoc będę wdzięczny. Sama jazda z automatem to po prostu poezja ale jak bym jeszcze dokładnie wiedział jak to wszystko właściwie wykorzystać to było by super...
Z góry dziękuję za pomoc...
pozdrawiam
Pe_pe
Lex user
Posty: 139
Rejestracja: 3 lis 2013, o 20:52
Model Lexusa: Gs430 mkIII, Rx400h, Sc430
Skąd:: WOT
Kontakt:

Re: INSTRUKCJA OBSŁUGI GS300 MK3

Post autor: Pe_pe »

Mam, ale tylko w wersji papierowej. Do użyczenia w Warszawie. Jeżeli chcesz, to napisz na pw co cie konkretnie interesuje, a spróbuję zeskanować odpowiednie strony i wysłać na maila. Sama książka dosyć długa więc poproszę o konkrety :biggrin2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Manuals”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości