[IS200] DOKLADKA PRZÓD

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
Awatar użytkownika
scorpio102
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 18 lis 2014, o 14:21
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kalisz/Hannover
Lokalizacja: Kalisz/Hannover
Kontakt:

[IS200] DOKLADKA PRZÓD

Post autor: scorpio102 »

Niewiem czy temat juz byl zakladany ale nie moglem znalezc pobodnego wiec otwieram nowy. Rozchodzi sie o dokladki na przedni zderzak do is200, a mianowicie chcialem sie zapytac jak wyglada sprawa dopasowania dokladki a'la Type R od hondy do lexa?Duza rzezba czy ksztalt jest podobny bo widzialem ze niektorzy maja taka i dosc ladnie to przylega a przede wszystkim jest o wiele latwiej dostepna niz dedykowane do lexa ktore trzeba sciagac z GB albo USA i kosztuja kosmiczna cyfre...Lub tez czy ktos probowal dopasowac od jakiegos innego auta, jesli tak to jakiego i jaki jest tego efekt?
Awatar użytkownika
jankess
Lex Maniak
Posty: 803
Rejestracja: 28 maja 2013, o 20:59
Model Lexusa: is2ooT
Skąd:: NGI/NO
Kontakt:

Re: [IS200] DOKLADKA PRZÓD

Post autor: jankess »

Pokaz tą dopasowaną dokladkę z hondy na lexie :)
This IS it
Awatar użytkownika
scorpio102
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 18 lis 2014, o 14:21
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kalisz/Hannover
Lokalizacja: Kalisz/Hannover
Kontakt:

Re: [IS200] DOKLADKA PRZÓD

Post autor: scorpio102 »

Moze nie chodzi o to ze jest zywcem z hondy zdjeta i zalozona do lexa ale wyglad dokladki jest taki jak w hondach a'la Type R. Mam nadzieje ze kolega sie nie obrazi ze wykorzystam jego zdjecie zeby pokazac o czym mowie
Obrazek
Awatar użytkownika
jankess
Lex Maniak
Posty: 803
Rejestracja: 28 maja 2013, o 20:59
Model Lexusa: is2ooT
Skąd:: NGI/NO
Kontakt:

Re: [IS200] DOKLADKA PRZÓD

Post autor: jankess »

Nie obrażam się ;) ale musze Cię zmartwić bo to dedykowana pod lexa podkladka którą ściagałem z usa gdzie nie mają is200 tylko is300 co zaowocowało tym że musiałem ją przerabiać na bokach bo była za długa.
This IS it
Awatar użytkownika
scorpio102
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 18 lis 2014, o 14:21
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kalisz/Hannover
Lokalizacja: Kalisz/Hannover
Kontakt:

Re: [IS200] DOKLADKA PRZÓD

Post autor: scorpio102 »

to o tym nie wiedzialem ze takie oryginalnie w lexach wystepowaly...a duzo za dlugie byly na bokach?
Awatar użytkownika
jankess
Lex Maniak
Posty: 803
Rejestracja: 28 maja 2013, o 20:59
Model Lexusa: is2ooT
Skąd:: NGI/NO
Kontakt:

Re: [IS200] DOKLADKA PRZÓD

Post autor: jankess »

scorpio102 pisze:to o tym nie wiedzialem ze takie oryginalnie w lexach wystepowaly...a duzo za dlugie byly na bokach?
To custom dokladka z absu ktora no wyglada jak hondowska type r ale wyprofilowana i ma mocowania pod lexa tylko w usa maja zderzaki inne stad roznica w dlugosci na bokach za pewne bo wykonana doac fajnie jest.(ile dokladnie ja skracalem nie pamietam ok 5cm)
This IS it
Awatar użytkownika
scorpio102
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 18 lis 2014, o 14:21
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kalisz/Hannover
Lokalizacja: Kalisz/Hannover
Kontakt:

Re: [IS200] DOKLADKA PRZÓD

Post autor: scorpio102 »

No to spora roznica...a nikt nie myslal o wykonaniu takich dokladek z jakiegos wybranego wzoru?Nie koniecznie taka w stylu Type R...bo nie kazdemu moze sie taka podobac a przy zakupie zbiorowym by sie to oplacilo o wiele bardziej niz ciagniecie tego z USA...Ja juz takie cos przerabialem w hondzie i naprawde wyszlo to korzystnie a chetnych nie brakowalo i sadze ze tu tez by nie brakowalo takich osob ktore by chcialy takie cos nabyc...
Awatar użytkownika
Oliwier
Lex Driver
Posty: 604
Rejestracja: 24 lip 2014, o 07:10
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Chojnice/GD
Kontakt:

Re: [IS200] DOKLADKA PRZÓD

Post autor: Oliwier »

Powiem szczerze ze myślałem ale z laminatu forma to koszty ok 20 tys ;) a na poliuretanie się nie znam..
https://www.facebook.com/JZS147pl
Awatar użytkownika
Pepe_GD
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:37
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: [IS200] DOKLADKA PRZÓD

Post autor: Pepe_GD »

Mówisz o produkcji w jakimś zakładzie, a wiele ludzi zajmuje się produkcją różnych elementów z laminatu w garażowym zaciszu, bardzo dobrej jakości ;). Warto było by zapytać czy ktoś z forum bawi się w produkcje elementów z laminatu i jaki koszt byłby produkcji jeśli dostał by wzór na wykonanie formy . Nawet jeśli nie ma nikogo takiego na lex forum, jest wiele innychfor na których można poszukać potencjalnego wykonawcy ;)
Awatar użytkownika
scorpio102
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 18 lis 2014, o 14:21
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kalisz/Hannover
Lokalizacja: Kalisz/Hannover
Kontakt:

Re: [IS200] DOKLADKA PRZÓD

Post autor: scorpio102 »

Na forum prelude ktos robil takie dokladki od zera z wzoru wlasnie i po wykonaniu dokladki kosztowaly ok 250 zl ale to juz pare lat temu bylo. Z tym ze nie wiem czy to bylo w jakims zakladzie czy ktos mial takie mozliwosci prywatnie poprostu ale zawsze mozna sie dopytac o to bo na forum PTP ten temat byl kilka razy poruszany wiec pewnie kontakt do wykonawcy daloby sie zalatwic
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości