Regulacja świateł IS220d kostka/włącznik

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pdrobny
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 20 paź 2014, o 12:27
Model Lexusa: IS220d
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Regulacja świateł IS220d kostka/włącznik

Post autor: pdrobny »

Kto podpowie ew. pokaże na zdjęciu jaka kostka idzie do przełącznika regulacji wysokości świateł?

IS220d z 2007 r. Lampy mam normalne na żarowki H11 - silniczki regulujące wysokość też są zamontowane. Auto było po dzwonie w oryginale były Xeony - ktoś (handlarz) założył inny zderzak, bez spryskiwaczy i inne lampy (made in Japan).
Wyjście ze zbiornika spryskiwaczy zostało zaślepione, natomiast w kabinie został włącznik sprysku lamp, ale brak jest regulacji wysokości. Jest tylko z poziomu menu licznika - chyba AFS on/OFF ale nie działa.
Kto podpowie? skoro silniczki regulacji są podłączone czy można założyć włącznik do regulacji wysokości?

Sprawdziłem pod deską są wolne kostki ale tylko jednorzędowe na 4 (zielona) lub 5 pinów (czarna) a z tego co wiem regulacja ma piny w 2 rzędach.

Nie wiem czy instalacja w IS pozwala na obie opcje świateł.

Dolną półkę po wyjęciu z zatrzasku boczku wystarczy pociągnąć - ładnie schodzi z zatrzasków.
Załączniki
Wolne kostki
Wolne kostki
kostki2.jpg (111.44 KiB) Przejrzano 1521 razy
Krzysiek_pk
Lex user
Posty: 84
Rejestracja: 1 sie 2012, o 22:13
Model Lexusa: IS 220d
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Regulacja świateł IS220d kostka/włącznik

Post autor: Krzysiek_pk »

AFS to jest opcja doświetlania zakrętów (tzw. ksenony skrętne) tak że to nie od tego.

A jak były wcześniej ksenony to one mają autopoziomowanie i nie ma w standardzie regulatora
w kabinie. Może samo Ci się poziomuje zwróć uwage przy zapalaniu powinny iść na dół a póżniej się ustawić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości