Zamiana zwykłego panelu na navi dotyk

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Neuro22
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2015, o 11:30
Model Lexusa: Is 220d
Skąd:: Edynburg
Kontakt:

Zamiana zwykłego panelu na navi dotyk

Post autor: Neuro22 »

Witam. Jak w temacie, czy ktoś może orientuje się czy dało by radę zrobić taki myk aby zamienić zwykłą konsolę środkową na navigację. Głównie chodzi mi o to czy odbiornik gps znajduje się właśnie w tej konsoli czy też w innej części auta. Oczywiście również jest istotne czy wtyczki będą kompatybilne. Pytam bo jestem szczęśliwym posiadaczem lexusa od 2 dni i zastanawiam się czy tutaj można dokonać takiej operacji, wiem że w niemieckich autach można coś pokombinować, pytanie czy podobnie mody można robić z dzapańskim sprzętem.
PS. Jeśli wątek zamieściłem w złym dziale to przepraszam. Proszę o wyrozumiałość gdyż jest to mój pierwszy post :)
Awatar użytkownika
Patryk666
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 7 sie 2013, o 11:04
Model Lexusa: IS 220
Skąd:: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Zamiana zwykłego panelu na navi dotyk

Post autor: Patryk666 »

Podpisuje się pod Pytaniem :) :klucz:
wlaziu
Lex user
Posty: 77
Rejestracja: 2 sie 2014, o 20:58
Model Lexusa: IS 220D
Skąd:: Wrocław/Rzeszów
Kontakt:

Re: Zamiana zwykłego panelu na navi dotyk

Post autor: wlaziu »

1) Da się. Większość elektroniki jest w tej konsoli, ale nie wszystko.
2) Jest trochę kombinowania przy tym: kupa dodatkowego okablowania + kamera cofania + mikrofon w podsufitce (rozpoznawanie mowy)
3) Nie jest to tanie: Panel + zmieniarka DVD + okablowanie + mikrofon + przyciski na kierownicy + antena + kamera.
4) Ten panel nie jest aż taki super woofer np. nie można przy navi grzebać podczas jazdy - takie zabezpieczenia sobie toyota wymyśliła, problemy z głośnością po bluetooth-ie, a sam panel technologicznie trochę archaizmem trąci...

Jeśli koniecznie chcesz się z tym zmierzyć odsyłam tu: http://www.clublexus.com/forums/is-seco ... -swap.html

Jak zakupiłem lexa to też na początku o tym myślałem, ale suma summarum znacznie lepszym i tańszym rozwiązaniem jest dobry uchwyt do tel. + zestaw głośnomówiący + dobry tel z androidem i automapa + yanosik.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości