IS300 TRC OFF problem

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
firlejak
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 27 sty 2015, o 20:33
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Firlej
Kontakt:

IS300 TRC OFF problem

Post autor: firlejak »

Witam. Mam problem w wyłączeniem trakcji w is300. Problem polega na tym iz gdy kola przednie sa wyprostowane to na wyłączonej trakcji na śliskiej nawierzchni dyfer ladnie spina i kreca sie oba kola i kontrola trakcji nie dziala, lecz chcac się troche pojawić i wchodzac w zakret na początku zalapuja dwa kola po czym włącza się kontrola trackcji, tak jak by niego była wogole nie byla wyłąckzona. Powiedzie w czym problem.
Awatar użytkownika
rafi440
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 16 cze 2012, o 18:00
Model Lexusa: Is 300 SC
Skąd:: JGG
Kontakt:

Re: IS300 TRC OFF problem

Post autor: rafi440 »

Awatar użytkownika
firlejak
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 27 sty 2015, o 20:33
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Firlej
Kontakt:

Re: IS300 TRC OFF problem

Post autor: firlejak »

Dzięki za pomoc ;]
Awatar użytkownika
dolina
Lex user
Posty: 295
Rejestracja: 10 lis 2011, o 15:49
Model Lexusa: IS300 + E39 4.4 V8
Skąd:: Łomża -> UK
Kontakt:

Re: IS300 TRC OFF problem

Post autor: dolina »

firlejak pisze:Witam. Mam problem w wyłączeniem trakcji w is300. Problem polega na tym iz gdy kola przednie sa wyprostowane to na wyłączonej trakcji na śliskiej nawierzchni dyfer ladnie spina i kreca sie oba kola i kontrola trakcji nie dziala, lecz chcac się troche pojawić i wchodzac w zakret na początku zalapuja dwa kola po czym włącza się kontrola trackcji, tak jak by niego była wogole nie byla wyłąckzona. Powiedzie w czym problem.

Mam to samo u siebie. Jak chcesz poszaleć na szybkiego to wyciągnij bezpiecznik od ABSu po prostu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości