Lexus IS200 Problem z odpaleniem

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lexusgs300anglik
Lex user
Posty: 70
Rejestracja: 23 lut 2014, o 19:57
Model Lexusa: gs300+is200
Skąd:: bytom
Kontakt:

Lexus IS200 Problem z odpaleniem

Post autor: lexusgs300anglik »

Witam pierwsza objawa problemu była strata mocy nie miał kopa jaki miał na początku, coraz z dniem robił się wolniejszy, i pewnego dnia jechałem autostradą i prędkosć maksymnalna wyniosła tylko 100km/h i w przeciągu 4-5 minut auto jechalo maxymalnie 20 km/h, zjechałem na stacje zgasiłem poczym chciałen go odpalić i już nie odpalił. Auto kręci normalnie jakby ciał odpalić ale nie odpala. Byłem w ASO i niemogli rozwiązać problemu, podłączyli pod komputer i powiedzieli mi że coś jest z dawką paliwa, ale pompa paliwa jest porządku. Dodam też że auto miało wymienianą głowicę silnika, cewki oraz chłodnicę.
Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam!

dodam też że mechanik powiedział ze wtryski wstrzykną 2 razy paliwo do silnika i koniec
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, o 01:04 przez lexusgs300anglik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Lexus IS200 Problem z odpaleniem

Post autor: endrju1 »

Nie znam możliwości tego aso, ale skoro aso nie dało rady mając auto pod ręką, to przez forum będzie ciężko pomóc.
Jak sprawdzili że coś z dawkowaniem? Za bogate dawki czy za ubogie?
Czemu głowica byłą zmieniana? Nie był przegrzany? Jak głowica była zmieniana, może rozrząd ruszony?
Awatar użytkownika
lexusgs300anglik
Lex user
Posty: 70
Rejestracja: 23 lut 2014, o 19:57
Model Lexusa: gs300+is200
Skąd:: bytom
Kontakt:

Re: Lexus IS200 Problem z odpaleniem

Post autor: lexusgs300anglik »

W aso powiedzieli mi że coś jest z dawką paliwa że dawka paliwa jest uboga. Głowice wymienialem bo była krzywa, a byla krzywa bo sie przegrzal. Glowice kupilem od forumowicza, byla wymieniana razem ze wszystkimi uszczelkami, takze wymienilem wszystkie cewki na nowe oraz nową chlodnice. W jakim sensie że rozrząd ruszony?
Awatar użytkownika
lexusgs300anglik
Lex user
Posty: 70
Rejestracja: 23 lut 2014, o 19:57
Model Lexusa: gs300+is200
Skąd:: bytom
Kontakt:

Re: Lexus IS200 Problem z odpaleniem

Post autor: lexusgs300anglik »

A może to być problem z przekaźnikiem pompy paliwa? Jeśli tak to gdzie on się znajduje bo szukałem i nie mogłem znaleźć. bo tutaj go nie ma Obrazek
Awatar użytkownika
lexusgs300anglik
Lex user
Posty: 70
Rejestracja: 23 lut 2014, o 19:57
Model Lexusa: gs300+is200
Skąd:: bytom
Kontakt:

Re: Lexus IS200 Problem z odpaleniem

Post autor: lexusgs300anglik »

I jak? Pomoże mi ktoś?
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości