kontrolka pasów pasażer

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

kontrolka pasów pasażer

Post autor: jordi007 »

Panowie mam pytanie dlaczego ciągle miga mi kontrolka nie zapietych pasów czy ktos siedzi nie siedzy. dodam tylko ze wymieniłem fotele na pełna elektryke oba i z angola czy ktoś miał takie problem
bunny54
Lex user
Posty: 296
Rejestracja: 25 lip 2014, o 23:27
Model Lexusa: GS300 2002r.
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: kontrolka pasów pasażer

Post autor: bunny54 »

W siedzisku jest bardzo czułe ustrojstwo, kiedyś położyłem butelkę coli i już świrował. Sprawdź czujnik, może się przemieścił i coś go dociska.
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: kontrolka pasów pasażer

Post autor: jordi007 »

tak mi mowił riki z forum ale ja nie moge tego pojac przeciez to jest to samo nic sie nie zmieniło to tak samo jakbym podpiał odwrotnit europejski oba maja czyjniki kable w samochodzie nie były ruszane. Powiem szczeże ze nie chciałbym sam fotela rozbierac bo ładnie wszystko siedzi a znajac mnie to juz tak nie złoże i bedzie widac ze cos było majstrowane
darnik
Lex user
Posty: 95
Rejestracja: 25 lip 2012, o 09:30
Model Lexusa: is300
Skąd:: lodz
Kontakt:

Re: kontrolka pasów pasażer

Post autor: darnik »

w fotelu pasażera jest czujnik nacisku, dla tego w oryginale kontrolka nie zapiętych pasów świeci się tylko gdy ktoś siedzi na fotelu.
Fotel kierowcy nie ma tego czujnika dlatego gdy podłączyłeś fotel kierowcy z anglika na po prawej stronie czujnik cały czas sygnalizuje nie zapięcie pasów, nieważne czy na nim ktoś siedzi czy nie.
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: kontrolka pasów pasażer

Post autor: jordi007 »

no i to jest konkretna odpowiedz dzieki wielkie. a da sie to jakos obejsc i powiedz jeszcze czy w razie wypadku nie daj boze poducha zadziala
Jarek.K
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 15:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Piotrków Tryb
Kontakt:

kontrolka pasów pasażer

Post autor: Jarek.K »

U mnie znów okazało sie iż kontrolka sie nie pali i nie mryga bo nie było żarówki.Żarowke założyłem i nadal nic sie nie świeci????
bunny54
Lex user
Posty: 296
Rejestracja: 25 lip 2014, o 23:27
Model Lexusa: GS300 2002r.
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: kontrolka pasów pasażer

Post autor: bunny54 »

Przeglądałem wczoraj instrukcję swojego GS'a i znalazłem przez przypadek info że to jest jeden układ razem z poduchą, przynajmniej w GS'ie. U Ciebie może być podobnie.
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: kontrolka pasów pasażer

Post autor: kupiec1985 »

darnik pisze:w fotelu pasażera jest czujnik nacisku, dla tego w oryginale kontrolka nie zapiętych pasów świeci się tylko gdy ktoś siedzi na fotelu.
Fotel kierowcy nie ma tego czujnika dlatego gdy podłączyłeś fotel kierowcy z anglika na po prawej stronie czujnik cały czas sygnalizuje nie zapięcie pasów, nieważne czy na nim ktoś siedzi czy nie.
do tego jest to samo z podgrzewaniem foteli ??
fotel kierowcy grzeje cały czas podczas gdy fotel pasażera grzeje wtedy kiedy ktoś na nim siedzi ??
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: kontrolka pasów pasażer

Post autor: jordi007 »

To jesli dobrze kminie to jesli odłacze zapiecie pasów to poducha nie bedzie działac ? jesli tak to jesli nie załoze czujnika to obejsc sie tego nie da i najlepiej wszystko podłaczyc i wyjac zaroweczke
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: kontrolka pasów pasażer

Post autor: jordi007 »

Z grzaniem tak nie jest bo grzanie wlaczasz przyciskiem. A co to czujnika to juz sam nie wiem bo teraz mam fotel pasażera u kierowcy i jest czujnik nacisku bo tylko wtedy swieci jak siedzę wstane przestaje a to przecież pasażer i ciągle powinien swiecic Wiec angielski kierowca co jest u mnie pasażer tez powinien miec
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości