duszenie na jalowym biegu IS300

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morek
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 23 mar 2015, o 23:18
Model Lexusa: Lexus is/ corolla Ts
Skąd:: Żyrardów
Kontakt:

duszenie na jalowym biegu IS300

Post autor: Morek »

Pany mam pierwszy automat i pytanie jestem na parking albo neutral dodaje gazu i mam takiego sekundowego mula pedal gazu do oporu i sekunda doslownie przerwy i odzew na pedal czy to normalne w is300 automat tak samo jak schodz z obrotow na jalowym i mu dodam to przyduszenie i odzew na gaz
przy normalnej jezdzie nic sie nie dzieje takiego
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: duszenie na jalowym biegu IS300

Post autor: baniaq »

Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Awatar użytkownika
Morek
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 23 mar 2015, o 23:18
Model Lexusa: Lexus is/ corolla Ts
Skąd:: Żyrardów
Kontakt:

Re: duszenie na jalowym biegu IS300

Post autor: Morek »

I myslisz ze pomoze to jest dziwne bo jak lekko daje gazu to plynnie wskazówka obr idzie normalnie a jak dam na neutral i pedal do dechy to sekundowa zawiecha i idzie. Odpuszczam gaz wskazowka leci do dolu i daje pedal w podloge i zawiecha na sekunde jakby sie zadlawil i to tylko tyle podczas jazdy na drive albo manual nic sie nie dzieje objaw wystepuje tylko na neutral i parking i sam nie wiem moze czasem kiedy ruszam to sekunda doslownie sekunda
dodam ze nie mam lpg tylko samą benzyne
is300 2001r 187tys km :hobby:
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: duszenie na jalowym biegu IS300

Post autor: baniaq »

A przeczytałeś te wątki? To może być to. Nie gwarantuję sukcesu, ale polecam sprawdzić.

Sam za tydzień będę rozbierał IS200 i szukał jak wyeliminować opóźnienie pedału gazu, bo wk :mad: ia mnie niemiłosiernie, a niestety nie jest tak prosto jak w IS300. Za każdym razem jeżdżący moim IS-em mówią, że prowadzi się wybornie, ale to opóźnienie dużo funu zabiera.
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Awatar użytkownika
Morek
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 23 mar 2015, o 23:18
Model Lexusa: Lexus is/ corolla Ts
Skąd:: Żyrardów
Kontakt:

Re: duszenie na jalowym biegu IS300

Post autor: Morek »

Sprawdze w piatek u siebie jak to jest jesli sie uda to dam znac i zamykamy temat :dance3: a jesli nic to nie da to szukamy dalej przyczyny bo wlasnie obstawiam linke albo przepustnice badz silniczek krokowy w ostatecznosci swiece
ps co do swiec to co najlepiej do 300 wpakowac jakiej firmy swiece zwykle irydowe czy co tam jeszcze jest???
XYZ
Lex user
Posty: 199
Rejestracja: 31 gru 2014, o 11:51
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Opolskie
Kontakt:

Re: duszenie na jalowym biegu IS300

Post autor: XYZ »

Świece do IS 300 to tylko Denso SK20R-P11.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości