Pielęgnacja czarnej skóry w [IS200]

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
Zuzinho7
Lex user
Posty: 107
Rejestracja: 5 lut 2015, o 15:32
Model Lexusa: IS200 Sportcross
Skąd:: Mielec
Kontakt:

Pielęgnacja czarnej skóry w [IS200]

Post autor: Zuzinho7 »

Witam,

Przeszukałem forum jednak nie znalazłem nic dokładnie na ten temat, w jaki sposób i jakimi środkami najlepiej dbać o czarną skórę w IS200 i co jaki czas ją pielęgnować aby służyła jak najdłużej?

Dzięki za pomoc

--
Pozdrawiam
Kamil
Awatar użytkownika
JareCky
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 14:33
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Pielęgnacja czarnej skóry w [IS200]

Post autor: JareCky »

Witaj,


Ja korzystając z ładnej pogody właśnie zabrałem się za pielęgnacje swojej czarnej skóry. Na początek delikatny roztwór wody z mydłem aby przemyć z wszelakich zabrudzeń, pozostawić do wyschnięcia a później zaaplikować preparat do pielęgnacji skóry.
Ja używam http://przywrocblask.pl/pl/p/COLLINITE- ... y-473ml/12 Collinite 855 Leather and Vinyl Wax głęboko odżywia skórę oraz winyl, pozwalając zachować nowy wygląd powierzchni. Zapewnia ochronę zabezpieczając przed wysychaniem, pękaniem, przedwczesnym niszczeniem oraz plamieniem. I co najważniejsze nie nabłyszcza skóry, pozostawia elegancka matowa powłoka:) :hobby:
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: Pielęgnacja czarnej skóry w [IS200]

Post autor: jordi007 »

ja równiez pare dni temy zajałem sie wsoja skore co prawca ja mam alcantare ale krawecie tez trzeba zadbac i załozyłem rowiez post i uzyłem cos takiego i tak jak kolega nie nabłyszcza tylko ladny matowy kolor zostawia
viewtopic.php?f=41&t=10663
motorzysta95
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 4 lut 2015, o 22:54
Model Lexusa: is200
Skąd:: KGR
Kontakt:

Re: Pielęgnacja czarnej skóry w [IS200]

Post autor: motorzysta95 »

Ja mam jasną skórę, o którą nikt wcześniej nie dbał specjalnie i była prawie brązowa... użyłem tych środków : http://klinikaskory.pl/produkt/leather- ... t-2x500ml/ i skóra wygląda jak nowa. U mnie była dość mocno zapuszczona, liczne zabrudzenia, przebarwienia od ubrań itp. i zużyłem prawie całą buteleczkę 500ml. Polecam ten środek, bardzo dobrze czyszczą również skórzane meble w domu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości