Podłączenie foteli is200

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Simeon

Podłączenie foteli is200

Post autor: Simeon »

Witam mam problem... otóż chcę w moim is200 wymienić całą tapicerkę z weluru na alcantarę ze skórą. Mam fotele manualne a planuję włożyć te skórzane full elektryczne. I mam następujący problem --- po stronie kierowcy mam 3 wtyczki które nie pasują do fotela elektrycznego (jedna wtyczka) a po stronie pasażera nie ma nic :secretyb: . potrzebowałbym ewentualnie schemat kostek/podłączeń elektryki foteli by instalację pociągnąć... dziękuję za pomoc i zainteresowanie
Awatar użytkownika
blue
Lex Maniak
Posty: 983
Rejestracja: 2 sty 2014, o 20:16
Model Lexusa: IS200 Sport
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Podłączenie foteli is200

Post autor: blue »

Fotel kierowcy powinien mieć chyba 3 wtyczki (białe) + poduszka (żółta). Nie ma wtyczek dla fotela pasażera gdzieś pod tapicerką?
Simeon

Re: Podłączenie foteli is200

Post autor: Simeon »

podłoga ma kierowcy u mnie ma wyjście właśnie tych 3 wtyczek (tych o których piszesz) a fotele elektryczny tylko jedną i całkiem inną. Pasażera jeszcze raz poszukam ale jak na razie nie widać
Awatar użytkownika
blue
Lex Maniak
Posty: 983
Rejestracja: 2 sty 2014, o 20:16
Model Lexusa: IS200 Sport
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Podłączenie foteli is200

Post autor: blue »

To dziwne. Możesz zrobić zdjęcie fotela od dołu?
owinno być tak:
http://i128.photobucket.com/albums/p184 ... G_0738.jpg
Simeon

Re: Podłączenie foteli is200

Post autor: Simeon »

Nie ma ktoś może opisu wtyczek i pinów we wtyczkach?
Awatar użytkownika
GOLDI
Lex user
Posty: 207
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 03:44
Model Lexusa: IS200 SportCross / mr2 sw21
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: Podłączenie foteli is200

Post autor: GOLDI »

Simeon pisze:Nie ma ktoś może opisu wtyczek i pinów we wtyczkach?
Simeon ja Cie prosze ;) nie przenoś przyzwyczajeń z forum mekp tutaj ;) nie badz leniem ;) manual BE (Body electrical) od strony 149 masz wszystko ;)
Simeon

Re: Podłączenie foteli is200

Post autor: Simeon »

GOLDI nie przenoszę bo to już szukałem (w pierwsze j kolejności) i mam nawet wydrukowane tylko dalej nic mi to nie mówi :scratch: , a w ogóle je przepatrzyłeś? ;) nie ma tam odpowiedzi na moje pytanie/ prośbę
Awatar użytkownika
GOLDI
Lex user
Posty: 207
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 03:44
Model Lexusa: IS200 SportCross / mr2 sw21
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: Podłączenie foteli is200

Post autor: GOLDI »

tak Szymuś ;) na bazie tego co tam jest podane doskonale można wyczuć co gdzie powinno być podpięte ;) przecież tam dużej filozofii nie ma :) zerknij jeszcze raz ;)
Simeon

Re: Podłączenie foteli is200

Post autor: Simeon »

Fotel manualny różni się od elektrycznego wtyczkami , nie idzie ich spasować (cały dzień przekładałem wnętrze ) jedyne co pasuje to poduszki i nawet w tym samym kolorze są (żółty) , a czujnik pasów już nie. Jutro zdjęcia bo ja opadam już z sił a szkoda mi rozbierać i niszczyć ori wtyczki , chciałem lexa jak najbardziej w orginale narazie
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: Podłączenie foteli is200

Post autor: jordi007 »

Dziwne ja mam manuala wersję najubozsza i wstawiłem z Anglika pełna elektryka i podgrzewanie jedyny problem to czujnik pasów (przełożenie że starych i podgrzewanie pasażera ale to plus poprowadzić a resztę kabli miałe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości