Dzwięk zamykania drzwi, aktywowania alarmu

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Neuro22
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2015, o 11:30
Model Lexusa: Is 220d
Skąd:: Edynburg
Kontakt:

Dzwięk zamykania drzwi, aktywowania alarmu

Post autor: Neuro22 »

Witam. Często gęsto łapię się na tym iż nie jestem pewny czy auto się zamknęło po wciśnięciu przycisku na pilocie, no i co jak spróbujesz złapać za klamke to i tak się otworzy ;) Technologia człowieka dobija, aczkolwiek jedyny dzwięk/odgłos wydaje auto przy zamykaniu to cichy stukot rygielków w drzwiach. Oczywiście Kierunki też sie zaświącą ale w letni słoneczny dzień i tak gucio widać. Moje pytanie brzmi czy da sie jakoś ustawić jakiś dzwięk pikniecie, tak aby auto wydało je przy zamykaniu drzwi? Bardzo proszę o pomoc. Jeżeli ktoś jest w posiadaniu jakiegoś fajnego tutoriala jak sobie samemu poprzestawiać w aucie opcje tak aby lepiej się jeździlo czytaj właśnie dzwięk zamykania, czy też to co spotkałem na forum wyłączenie pikania niezapiętych pasów, to byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie takiej lektury piguły bo brnąć przez instrukcje to raczej słaba opcja.
Awatar użytkownika
Patryk666
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 7 sie 2013, o 11:04
Model Lexusa: IS 220
Skąd:: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Dzwięk zamykania drzwi, aktywowania alarmu

Post autor: Patryk666 »

Jak spróbujesz otworzyć dwoma palcami to się nie otworzy :) lekko wystarczy :) ja tam nigdy nie miałem takiego problemu :) a Co do tej lektury to jakby ktoś faktycznie miał coś takiego również byłbym bardzo wdzięczny z udostępnienie. Szukałem po necie to nie znalazłem nic takiego... a w instrukcji nie widzę takich kombinacji jak usuwanie inspekcji oleju, wyłączanie pasów itp. ( jeżeli ktoś chce Przeskanowaną instrukcje do Is 220/250 to niech się odezwie na Priv chętnie wrzucę )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości