pomoc w kupnie Lexusa

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
patryk335d
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2015, o 16:46
Model Lexusa: szukam
Skąd:: dolnośląskie
Kontakt:

pomoc w kupnie Lexusa

Post autor: patryk335d »

Witam
szukamy Lexusa LS do domu, poszukuje osoby-forumowicza, który ma dostęp do baz danych Lexusa- o ile Lexus prowadzi taką bazę jak np. BMW, chciałbym sprawdzić historię auta w ASO, nie chciałbym się rozczarować, wiadomo jakie są teraz realia i jak ciężko kupić dobre auto, dlatego prosiłbym o pomoc
oczywiscie nie za free
pozdrawiam Patryk
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: pomoc w kupnie Lexusa

Post autor: owczar »

Lexus nie ma takiej bazy. Niestety. Jesli auto bedzie krajowe to w ASO powinni miec historię.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: pomoc w kupnie Lexusa

Post autor: Yarecki »

Większość widzę chce kupić nowe auto w cenie używanego, bazy, testy, przeglądy, rozbiórka auta etc.
Po co to wszystko, wystarczy obejrzeć i widać czy to warte złotówki czy nie, baze można przekłamać, przeglądy też jeśli idzie się tym tokiem rozumowania.
Ludzie to co powie ASO nie zawsze jest święte etc.
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pomoc w kupnie Lexusa

Post autor: adamsky73 »

Yarecki pisze:Ludzie to co powie ASO nie zawsze jest święte etc.
No właśnie, w końcu to tylko prywatny właściciel salonu i serwisu nastawiony na zysk. Duuuuuuuuży zysk :ok:
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: pomoc w kupnie Lexusa

Post autor: endrju1 »

adamsky73 pisze:
Yarecki pisze:Ludzie to co powie ASO nie zawsze jest święte etc.
No właśnie, w końcu to tylko prywatny właściciel salonu i serwisu nastawiony na zysk. Duuuuuuuuży zysk :ok:
Za autoryzację trzeba płacić (i to nie mało).
Krawcol82
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 23:47
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: pomoc w kupnie Lexusa

Post autor: Krawcol82 »

owczar pisze:Lexus nie ma takiej bazy. Niestety. Jesli auto bedzie krajowe to w ASO powinni miec historię.
Lexus jednak ma taką bazę, co prawda nie jest ona rozbudowana na tyle, co VW, ale można sprawdzić przebieg... Nie wiem tylko, jakich krajów ona dotyczy.
Ja swojego LS'a sprowadziłem z Niemiec przed rokiem i sprawdzałem auto po VIN przed zakupem w ASO-miałem tam potwierdzony przebieg. W ten sposób wykluczyłem również z poszukiwań kilka innych LS'ów.
Dowiedz się w ASO, może Tobie też będą w stanie potwierdzić przebieg.
A jeśli zaproponujesz odpowiednią cenę, to mogę Tobie swojego sprzedać ;)
Awatar użytkownika
Stanlej
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 21 sie 2015, o 19:07
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: pomoc w kupnie Lexusa

Post autor: Stanlej »

Nasz Lexus ma historie tylko z Polski, tak samo jak Toyota, ludzie w ASO mają tylko krajową baze.
czech4
Lex user
Posty: 55
Rejestracja: 25 lis 2015, o 17:35
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Dębica
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Re: pomoc w kupnie Lexusa

Post autor: czech4 »

Od paru dni widnieje ogłoszenie sprzedazy mojego is 200.Ostatnio zadzwoniła do mnie kobieta z firmy Motoraporter ,że klient zarzyczył sobie raportu na temat mojego samochodu.Po umówieniu się z tą osobą następnego dnia przyjechał rzeczoznawca który dokonał oględzin samochodu które trwały ok 2 godzin - dzieki niemu rowniez ja dowiedzialem sie ze moj is jest w 100 % bezwypadkowy oraz ma orginalny lakier. Powiem wam ,że jeśli miałbym jechać za samochodem 400 km tez wybrałbym taką opcje.Byłem pod wrażeniem .Przykładowy raport możecie zobaczyć właśnie na tej stronie. Jeśli ktoś nie dysponuje wiedzą na temat samochodów na pewno powinien skorzystać.
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: pomoc w kupnie Lexusa

Post autor: sebek8888 »

czech4 pisze:Od paru dni widnieje ogłoszenie sprzedazy mojego is 200.Ostatnio zadzwoniła do mnie kobieta z firmy Motoraporter ,że klient zarzyczył sobie raportu na temat mojego samochodu.Po umówieniu się z tą osobą następnego dnia przyjechał rzeczoznawca który dokonał oględzin samochodu które trwały ok 2 godzin - dzieki niemu rowniez ja dowiedzialem sie ze moj is jest w 100 % bezwypadkowy oraz ma orginalny lakier. Powiem wam ,że jeśli miałbym jechać za samochodem 400 km tez wybrałbym taką opcje.Byłem pod wrażeniem .Przykładowy raport możecie zobaczyć właśnie na tej stronie. Jeśli ktoś nie dysponuje wiedzą na temat samochodów na pewno powinien skorzystać.
Ja takie ogledziny moge zrobic za polowe tej ceny;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość