[IS250] Problem z AUX

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
barti_1
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 14 lut 2015, o 18:34
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Lublin/Warszawa
Kontakt:

[IS250] Problem z AUX

Post autor: barti_1 »

Witam,

Mam problem w swoim IS250 z wejściem AUX wkładam kabel i zero reakcji ( radio bez NAVI ) Wciskam przycisk DISC/AUX i również nie reaguje. Czy ktoś może miał taki problem?? Z góry dzięki za odpowiedź.
LEXUS IS250 airRide
Beton
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 27 mar 2015, o 14:50
Model Lexusa: IS250
Skąd:: xxx
Kontakt:

Re: [IS250] Problem z AUX

Post autor: Beton »

u mnie bez problemu. przycisk audio i galka na aux potwierdz. jest tam tez podswietlenie av - do czego to sluzy?
Awatar użytkownika
szyman_leo
Lex user
Posty: 198
Rejestracja: 24 lut 2015, o 00:28
Model Lexusa: NX300h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS250] Problem z AUX

Post autor: szyman_leo »

Najlepiej wyciągnąć całą kostkę z gniazdem AUX i obejrzeć czy jest właściwy styk po włożeniu jacka. Jak go nie będzie, to przycisk właśnie nie będzie reagował.

U mnie np. wtyczka/jack nie dawał się włożyć do końca, brakowało 1mm i objawy były jak u Ciebie. Okazało się, że poprzedni właściciel zostawił w gniazdku końcówkę, ten łepek z wtyczki i po demontażu udało mi się go wygrzebać.

A żeby całkiem wyjąć gniazdo do góry musisz wypiąć kostkę schowana po lewej stronie za popielniczką pasażerów tylnej kanapy (środkowy tunel).
Potrzeby NoPb95 NX300h Obrazek i wcześniejsze pijawki CT200h Obrazek IS250 Obrazek
Awatar użytkownika
barti_1
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 14 lut 2015, o 18:34
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Lublin/Warszawa
Kontakt:

Re: [IS250] Problem z AUX

Post autor: barti_1 »

Dzięki za odpowiedź jutro postaram się sprawdzić. A kabel może mieć znaczenie ? Np. MONO czy STEREO ?
LEXUS IS250 airRide
Awatar użytkownika
szyman_leo
Lex user
Posty: 198
Rejestracja: 24 lut 2015, o 00:28
Model Lexusa: NX300h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS250] Problem z AUX

Post autor: szyman_leo »

barti_1 pisze:A kabel może mieć znaczenie ? Np. MONO czy STEREO ?
Raczej nie, powinien działać kanał lewy lub prawy :dance3:

Nie sądzę również, żebyś dostał do współczesnych empegrajek czy telefonu kabelek mono :acute: A dla pewności sprawdź na innym.
Potrzeby NoPb95 NX300h Obrazek i wcześniejsze pijawki CT200h Obrazek IS250 Obrazek
Awatar użytkownika
lysiczka
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2020, o 18:02
Model Lexusa: nx
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Re: [IS250] Problem z AUX

Post autor: lysiczka »

Mam podobny problem. W instrukcji pdf wyczytałam, że potrzebny jest przewód 4 pinowy i usb, włożone Równocześnie. Schemat jest na stronie 388.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości