przyciemniane szybki :)

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
Awatar użytkownika
Thorgal1
Moderator
Posty: 785
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:14
Model Lexusa: GS300 mkII '02 / GS450H mkIII '12.09
Skąd:: Śląsk, Chelsea
Lokalizacja: Śląsk Chelsea
Kontakt:

przyciemniane szybki :)

Post autor: Thorgal1 »

no i wreszcie się zdecydowałem - jutro dodam fotki
tył szyba i drzwi 20 a przednie drzwi 35 - to chyba ile % światła się przedostaje ale nie wiem dokładnie ... auto nabrało charakteru :)
przygotowuje maszynę na zlot - jeszcze zostaje kilka rzeczy w środku ... uchwyt na fona - zakupiony navigon do ip4, nowe osłony na głośniki subwoofera i jeszcze do pomalowania zaciski ...
pewnie jeszcze coś znajdę ... do czerwca muszę się wyrobić :)
Obrazek

http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=86&t=8457

steam: aegirsson1, https://www.facebook.com/InsomniaSystem/
Awatar użytkownika
krakus25
Lex user
Posty: 105
Rejestracja: 22 sty 2011, o 03:48
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: krakus25 »

No ciekaw jestem efektu i kosztów. Też się przymierzam :acute:
Mario
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: janasek »

To chyba będzie odwrotnie: 20% przepuszczalności światła z tyłu i 35% przepuszczalności z przodu do wnętrza pojazdu. :)

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: legato97 »

Ogolnie musi przod przepuszczac 70%, ja mialem 0.5, ale juz nie mam :biggrin2: , chyba z tylu tez sciagne..
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: tomekb »

thorgal w koncu czekalem az to zrobisz bedzie super w srebnym dokladnie mailm tak w lagunce i bylio super chociaz ja bym zrobil po calosci 20% a jaki odcien foli czarny szary zielony

legato a co sie stalo gliny cie zlapaly
Awatar użytkownika
krzywydg
Lex Maniak
Posty: 787
Rejestracja: 14 sty 2011, o 00:42
Model Lexusa: GS430 MK I
Skąd:: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: krzywydg »

legato97 pisze:Ogolnie musi przod przepuszczac 70%, ja mialem 0.5, ale juz nie mam :biggrin2: , chyba z tylu tez sciagne..
Jak to zdjąłeś?!? Mój wzór do naśladowania! :D
p.s. Tylko kapci nie zdejmuj..
http://www.youtube.com/watch?v=ukbIh0q9X3A Nie ważne co masz w sercu... Ważne co masz w dupie!
Części Gs300/430
Obrazek
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: legato97 »

NIebiescy niestety, ale to temat Thorgala1, wiec czekamy na fotki, ciekawe jak sie autko prezeci :ok:
Awatar użytkownika
Thorgal1
Moderator
Posty: 785
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:14
Model Lexusa: GS300 mkII '02 / GS450H mkIII '12.09
Skąd:: Śląsk, Chelsea
Lokalizacja: Śląsk Chelsea
Kontakt:

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: Thorgal1 »

cena 600pln z fakturą VAT :) podobno tanio - ale to z polecenia i kolo wiedział że zadzwoni maruda od Lexa - może dlatego taka cena.
szyby wszystkie ale przód jaśniej ... nie wiem czy dobrze zrobiłem - jak uważacie ? ale pół auta bym nie zostawił oklejonego bo to już gorzej w sedanie być nie może.
kolo który to robił w Mysłowicach z tego żyje - do tego współpracuje z kilkoma salonami na Śląsku - Honda, Toyota itp także okleja też nowe furki,
ale co do jakości wykonania pracy to wypowiem się jutro bo o 20 dziś auto odbierałem i przy halogenach w warsztacie to nie wiele było widać (ale już mi się podobało:) )
co do policji - dadzą mandat, zabiorą dowód i prześlą mi do wydziału komunikacji - od nich za free wyjmę go po podbici u kolegi papierka ... zawsze coś się wymyśli ... aczkolwiek
nie mam pecha do policji - bardzo sporadycznie mam z nimi do czynienia - to szybciej fotka przyjdzie niż mnie zatrzymują :) (odpukać w niemalowane)
Obrazek

http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=86&t=8457

steam: aegirsson1, https://www.facebook.com/InsomniaSystem/
Lex

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: Lex »

Thorgal1 pisze:no i wreszcie się zdecydowałem - jutro dodam fotki
tył szyba i drzwi 20 a przednie drzwi 35 - to chyba ile % światła się przedostaje ale nie wiem dokładnie ... auto nabrało charakteru :)
przygotowuje maszynę na zlot - jeszcze zostaje kilka rzeczy w środku ... uchwyt na fona - zakupiony navigon do ip4, nowe osłony na głośniki subwoofera
i jeszcze do pomalowania zaciski ...
pewnie jeszcze coś znajdę ... do czerwca muszę się wyrobić :)
jak będę leciał gdzieś w kierunku południa PL to przyjadę do was i trzasnę wszystkie :LEXUS: po zaciskach lakierem , no jestem ciekawy jak to wyszło sam się przymierzam do zrobienia moich przednich szyb
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: klexus »

z przodem są problemy, znam przypadek ze został zatrzymany dowód za szyby, po znajomości wydział komunikacji oddał dowód, po jakimś czasie pech chciał ze ten sam policjant kontroluje ten sam samochód, dużo nie brakło o parę osób straciło by prace.
Na przeglądach też są jaja, boją się robić przeglądów bo jak po wyjeździe zatrzyma nas policja to zaraz walą na stacje przeglądową jakim prawem podbiła przegląd,
mój znajomy przywoził mi dowód rejestracyjny na drugi dzień, ale nie chce sie w to bawić za duże ryzyko a praca na stacji fajna:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości