[LS430] Średnica przednich tarcz

Problemy z Przeniesieniem napędu dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mat.
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 26 wrz 2012, o 10:32
Model Lexusa: był LS 430 jest RX400h
Skąd:: Dolnośląskie
Kontakt:

[LS430] Średnica przednich tarcz

Post autor: Mat. »

Mam zagadkę. Potrzebuję wymienić przed wakacyjnym wyjazdem tarcze, bo delikatnie mi drżą podczas hamowania i podczas przeglądania ofert znajduję do LS430 dwie średnice: 296 i 315 mm. Która jest prawidłowa, ewentualnie jak mogę to sprawdzić bez zdejmowania koła i metrówki? I czy tarcze TRW to dobry wybór? Może polecacie jakieś inne?

Pozdrawiam,
Mat.
Awatar użytkownika
markami
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 25 lis 2013, o 22:17
Model Lexusa: Lexus LS430/Toyota Avensis T25
Skąd:: Podlaskie
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Re: [LS430] Średnica przednich tarcz

Post autor: markami »

Ja mam 315 mm pamiętaj o nowych klockach do nowych tarcz. Oraz poproś by w warsztacie zegarem sprawdzili ci piasty czy nie biją oraz sprawdź stan zacisków a konkretnie tłoczków i uszczelnienia czy tłoczki łatwo się dają wciskać :)


Mat. pisze:Mam zagadkę. Potrzebuję wymienić przed wakacyjnym wyjazdem tarcze, bo delikatnie mi drżą podczas hamowania i podczas przeglądania ofert znajduję do LS430 dwie średnice: 296 i 315 mm. Która jest prawidłowa, ewentualnie jak mogę to sprawdzić bez zdejmowania koła i metrówki? I czy tarcze TRW to dobry wybór? Może polecacie jakieś inne?

Pozdrawiam,
Mat.
Awatar użytkownika
Mat.
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 26 wrz 2012, o 10:32
Model Lexusa: był LS 430 jest RX400h
Skąd:: Dolnośląskie
Kontakt:

Re: [LS430] Średnica przednich tarcz

Post autor: Mat. »

Dzięki za odpowiedź. Oczywiście tarcze wymieniam razem z klockami. Ćwiczyłem już ten temat w GS-ie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości