Szukam sprawdzonego gazownika z Łodzi.

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
XWALDIK
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 23 sty 2014, o 10:25
Model Lexusa: gs 430
Skąd:: Motherwell
Kontakt:

Szukam sprawdzonego gazownika z Łodzi.

Post autor: XWALDIK »

Szukam dobrego i sprawdzonego gazownika z Łodzi do GS 430 Mk II. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego gazownika z Łodzi.

Post autor: maniek_ls400 »

Przyjedz do Piaseczna Jest tu warsztat prowadzony przez 2 gosci. Robili instalke w moim oraz dwoch innych LS430 w IS300.
Zaden z nas nie ma absolutnie zadnych klopotow z gazem. Dzis oddalem im S500 do gazowania.Ceny mają bardzo dobre. (LpgTech do LS430, sterownik 328 OBD, wtryski LPGTech, zbiornik 70l w koło - 3700brutto z pełną fakturą).
Update - instalka do S-ki - 2 xKME Gold, wtryski Hana, zbiornik 85l, sterownik LPGTech - 4k z pełną fakturą. Merc jeździ tak jak na PB tylko 'ciut' oszczędniej (wydając oszczędzam :) ).
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2014, o 23:30 przez maniek_ls400, łącznie zmieniany 1 raz.
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
XWALDIK
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 23 sty 2014, o 10:25
Model Lexusa: gs 430
Skąd:: Motherwell
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego gazownika z Łodzi.

Post autor: XWALDIK »

Kolego proszę o kontakt do gazownika na pw. Dzięki i pozdrawiam.
XWALDIK
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 23 sty 2014, o 10:25
Model Lexusa: gs 430
Skąd:: Motherwell
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego gazownika z Łodzi.

Post autor: XWALDIK »

Witam. Po prawie roku użytkowania narazie wszystko prawie jest ok. Dzień po odebraniu zgasł mi samochód na drodze. Spalił się bezpiecznik w skrzynce bezpieczników. Po przełączeniu na benzynę 500m i to samo. Okazało się ze przewód się przetarł i było zawarcie na masę po lewej stronie . Troche się mi podniosło ciśnienie ale naprawiłem. Od tego czasu tylko dwa razy poleciał bezpiecznik od instalacji lpg no i lampka check engine czasami się zaświeci ,a po paru dniach też gaśnie. Samochód chodzi fajnie.Pali 16 litrow lpg więc nie ma tragedii.Pozdrawiam.
miguel
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2015, o 08:22
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego gazownika z Łodzi.

Post autor: miguel »

Chciałbym odświeżyć temat.
Mam zamiar zamontować LPG w moim IS200 - ktoś może polecić dobrego gazownika w Łodzi?
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego gazownika z Łodzi.

Post autor: Yarecki »

miguel pisze:Chciałbym odświeżyć temat.
Mam zamiar zamontować LPG w moim IS200 - ktoś może polecić dobrego gazownika w Łodzi?
Do Płocka masz niedaleko :pijak:
mfind
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 4 wrz 2015, o 09:55
Model Lexusa: Lx
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego gazownika z Łodzi.

Post autor: mfind »

XWALDIK pisze:Witam. Po prawie roku użytkowania narazie wszystko prawie jest ok. Dzień po odebraniu zgasł mi samochód na drodze. Spalił się bezpiecznik w skrzynce bezpieczników. Po przełączeniu na benzynę 500m i to samo. Okazało się ze przewód się przetarł i było zawarcie na masę po lewej stronie . Troche się mi podniosło ciśnienie ale naprawiłem. Od tego czasu tylko dwa razy poleciał bezpiecznik od instalacji lpg no i lampka check engine czasami się zaświeci ,a po paru dniach też gaśnie. Samochód chodzi fajnie.Pali 16 litrow lpg więc nie ma tragedii.Pozdrawiam.
Gdzie/kto montował u ciebie instalacje?
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego gazownika z Łodzi.

Post autor: owczar »

XWALDIK pisze:Witam. Po prawie roku użytkowania narazie wszystko prawie jest ok. Dzień po odebraniu zgasł mi samochód na drodze. Spalił się bezpiecznik w skrzynce bezpieczników. Po przełączeniu na benzynę 500m i to samo. Okazało się ze przewód się przetarł i było zawarcie na masę po lewej stronie . Troche się mi podniosło ciśnienie ale naprawiłem. Od tego czasu tylko dwa razy poleciał bezpiecznik od instalacji lpg no i lampka check engine czasami się zaświeci ,a po paru dniach też gaśnie. Samochód chodzi fajnie.Pali 16 litrow lpg więc nie ma tragedii.Pozdrawiam.
Zapala się kontrolka ok o jesteś prawie zadowolony? Zawory się jeszcze nie wypalily?
rtcars
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 5 sty 2016, o 22:14
Model Lexusa: is220
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego gazownika z Łodzi.

Post autor: rtcars »

Często się psuje. Nieeee raz na miesiąc :) ale jest ok
Awatar użytkownika
KowaLazer
Lex Driver
Posty: 382
Rejestracja: 22 gru 2013, o 15:37
Model Lexusa: is200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego gazownika z Łodzi.

Post autor: KowaLazer »

RUDI CAR obok Łodzi . Ma profil na Fb . Ogarnia PRO :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości