Konserwacja progów, podwozia IS200

ODPOWIEDZ
Zuzinho7
Lex user
Posty: 107
Rejestracja: 5 lut 2015, o 15:32
Model Lexusa: IS200 Sportcross
Skąd:: Mielec
Kontakt:

Konserwacja progów, podwozia IS200

Post autor: Zuzinho7 »

Witam,

Mam takie pytanie w którym miejscu znajdę zaślepki w IS200 aby zalać środek konserwujący do progów? Mam jeszcze takie pytanie z racji że auto przyjechało z Włoch i nikt nie jeździł w naszych warunkach zimowych nim jeszcze tutaj jak wygląda zabezpieczenie fabryczne podwozia? Obecnie wygląda ono idealnie jednak boje się aby nie zmieniło się to po zimie lub kilku zimach... więc jeżeli ktoś ma doświadczenie niech odpowie czy powinno się coś konserwować czy podwozie jest na tyle zabezpieczone że nie ma takiej potrzeby?

Pytam bo kiedyś miałem Hondę Civic (jasne że to nie ta półka i jakość wykonania :D) i tak konserwacja była koniecznością bo by moment po kilku zimach zjadło podłogę ;)

Dzięki za pomoc


--
Pozdrawiam
Kamil
Awatar użytkownika
blue
Lex Maniak
Posty: 983
Rejestracja: 2 sty 2014, o 20:16
Model Lexusa: IS200 Sport
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Konserwacja progów, podwozia IS200

Post autor: blue »

Otwory są w progach przy nadkolach oraz od dołu.
Ja konserwowałem. Z fabrycznej konserwacji niewiele zostało a jest ona podobno dość trwała. Warto to zrobić, jeśli oryginalna powłoka jest zdrapana. Jeśli jest w dobrej kondycji, to ja bym osobiście zakonserwował tylko profile zamknięte dla spokoju.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości