Regeneracja zawieszenia

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MPower
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 20 cze 2011, o 17:05
Model Lexusa: LS400
Skąd:: lubuskie
Kontakt:

Regeneracja zawieszenia

Post autor: MPower »

Chciałbym zapytać, czy ktoś z Was korzystał z usług tej firmy:
Mechanika pojazdowa Henryk Błoński
05-220 Zielonka
ul. Poniatowskiego 63

Ponoć fachowcy jeżeli chodzi o zawieszenie i jego regenerację. Tak przynajmniej wynika ze wszelkich informacji jakie można znaleźć w internecie.
W moim LS coś puka na większych dziurach z prawej strony i zastanawiam się czy nie odwiedzić Pana Henryka.
klasyk

Re: Regeneracja zawieszenia

Post autor: klasyk »

Korzystam regularnie. Nie mam zastrzeżeń.
Awatar użytkownika
MPower
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 20 cze 2011, o 17:05
Model Lexusa: LS400
Skąd:: lubuskie
Kontakt:

Re: Regeneracja zawieszenia

Post autor: MPower »

klasyk pisze:Korzystam regularnie. Nie mam zastrzeżeń.
Jak jest z cenami? Długo trwa regeneracja i ile czasu wytrzymuje takie zawieszenie ?
klasyk

Re: Regeneracja zawieszenia

Post autor: klasyk »

Trzeba podstawić auto o 8 i czekać na telefon. Zawsze odbierałem samochód tego samego dnia. Nie ma żadnego wcześniejszego umawiania się telefonicznie. Warsztat działa, jak fabryka. Mają wiele stanowisk i duży "przemiał".
Ceny określiłbym jako więcej niż umiarkowane. Żaden ze wcześniej regenerowanych elementów, nie wymagał dotąd ponownej regeneracji.
klasyk

Re: Regeneracja zawieszenia

Post autor: klasyk »

Zaliczyłem kolejny serwis w Zielonce.
1. Potwierdzam bardzo dobrą jakość usług. Elementy które regenerowałem ponad 90 tys km temu, nadal nie wymagają wymiany.
2. Potwierdzam bardzo umiarkowane ceny. Sworzeń wahacza górnego z przodu, jedna tuleja pływająca z tyłu i geometria to koszt 450 zł. Wszystko na Fakturę VAT
3. Potwierdzam obłożenie pracą. Żadnych zapisów. Kolejka ustawia się od 5:30 ! Jest też wariant alternatywny. Ok godz 16 mocno się rozluźnia. Wtedy warto podjechać, aby zaliczyć wjazd na kanał, ustalić co jest do zrobienia, wyciągnąć rower z bagażnika, złożyć go i pogonić za ucieczką na Tour de France. Przed końcem następnego etapu auto będzie zrobione.

Należę do tzw zagajaczy. Co oznacza, że jak tylko ktoś nie odwraca się tyłkiem, to zasypuje go gradem pytań na temat tego, co myśli o tym serwisie. Tym razem spotkałem człowieka z autem na czarnych blachach, który może być starszy od niektórych pokładów węgla. Serwisuje u Błońskiego swojego Mercedesa W124 od 1995 r. W oczekiwaniu na zakończenie naprawy siedział sobie kilka godzin na ławeczce i jak mówił - oddychał atmosferą fachowości. Życzę wszystkim warsztatom takich osiągnięć.
Będzie pan zadowolony...
Awatar użytkownika
KamKraw
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 21 sty 2014, o 13:40
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Regeneracja zawieszenia

Post autor: KamKraw »

Również polecam warsztat, fachowcy starej daty :podziw:
bunny54
Lex user
Posty: 296
Rejestracja: 25 lip 2014, o 23:27
Model Lexusa: GS300 2002r.
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Regeneracja zawieszenia

Post autor: bunny54 »

klasyk, a czy oni diagnozują usterki w zawieszeniu czy trzeba powiedzieć o co kaman?
klasyk

Re: Regeneracja zawieszenia

Post autor: klasyk »

bunny54 pisze:klasyk, a czy oni diagnozują usterki w zawieszeniu czy trzeba powiedzieć o co kaman?
Sami dochodzą, co ich zdaniem jest nie tak. Diagnoza jest bezpłatna.
Awatar użytkownika
dead_beat
Lex Driver
Posty: 590
Rejestracja: 20 lut 2012, o 16:41
Model Lexusa: Stilo 2.4Abarth temporary
Skąd:: WWL
Lokalizacja: Starowola
Kontakt:

Re: Regeneracja zawieszenia

Post autor: dead_beat »

Są zajebiści. Jak koleś miał problemy z moim gwintem, zapytałem i co pewnie nie da się ruszyć ?
Chłopaku 15 lat to robię, cierpliwości ;-)
a przemiał jak w supermarkecie, bez kitu ;-)
Też polecam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości