Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
Henrys
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2023, o 17:53
Model Lexusa: Rx 350h
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Henrys »

Witam, od kilku dni mam nowego RX .. rozumiem ,że trzeba się przywyczaić do jeżdzenia na profilu gościa, bo mam dość wpisywania hasła do głównego użytkownika, praktycznie , za każdym razem po wyłączeniu auta nie " trzyma ostatniego profilu" i jest domyślnie na gościu :) , co za porażka... Pytanie czy jest jakiś sposób ,żeby na profilu gosć połaczyc się przez kabel z android auto i ,żeby auto widziało telefon na kablu? To jest nieporozumienie ,żeby to tak działalo.... Masakra.... Pewnie żeście już na to wpadli... Ale może ktoś nie wie.... Jeśli chcecie mieć dostęp szybki aby wyłączyć LDA i np znaki drogowe... To mamy przycisz szybkiego dostępu... Aby od razu tam były funkcje których najczes jej używamy .. trzeba dana funkcje kilka razy włączyć i wyłączyć i się pojawi
Pozdrawiam i wyczekuje poprawy Lexlink
Henrys
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2023, o 17:53
Model Lexusa: Rx 350h
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Henrys »

Pomogło usunięcie auta z aplikacji i dodanie od nowa ... Wreszcie prawidłowo dopisał kluczyk i telefon do profilu
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1359
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Klaudiusz »

Cos sie ruszylo. Beda przeprogramowywac DCU.

Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jacocz
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 27 lip 2023, o 08:24
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Śląsk
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Jacocz »

Coś faktycznie jest nie tak z całym systemem i aplikacją. Po pół roku użytkowania bez żadnych problemów od miesiąca brak nowych danych a w aucie komunikat brak notyfikacji. Centrala i serwis nie wiedzą co zrobić. Niby coś próbują ale zero efektu. 
 
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1359
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Klaudiusz »

Jacocz pisze:Coś faktycznie jest nie tak z całym systemem i aplikacją. Po pół roku użytkowania bez żadnych problemów od miesiąca brak nowych danych a w aucie komunikat brak notyfikacji. Centrala i serwis nie wiedzą co zrobić. Niby coś próbują ale zero efektu. 
 
Moje auto produkcja styczen 2023 i nie mam zadnych problemow. Sprawdzalem i rowniez nie podchodze pod akcje serwisowa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
MrPawel
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 25 cze 2023, o 14:55
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: MrPawel »

Klaudiusz pisze: 27 lip 2023, o 09:48
Jacocz pisze:Coś faktycznie jest nie tak z całym systemem i aplikacją. Po pół roku użytkowania bez żadnych problemów od miesiąca brak nowych danych a w aucie komunikat brak notyfikacji. Centrala i serwis nie wiedzą co zrobić. Niby coś próbują ale zero efektu. 

 
Moje auto produkcja styczen 2023 i nie mam zadnych problemow. Sprawdzalem i rowniez nie podchodze pod akcje serwisowa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 
Daj link pod sprawdzanie czy auto podlega pod akcję serwisową 
 
heretyk
Lex user
Posty: 66
Rejestracja: 6 sie 2021, o 12:42
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: heretyk »

Od kilku tygodni przestało mi działać zdalne sterowanie klimatyzacja z aplikacji. Myślałem ze nie działa aplikacja ale zauważyłem ze włączając klime przez aplikacje, samochod mruga awaryjnym na chwile odpalają się zegary i wszytko gaśnie a aplikacja wywala błąd. Hybryda naładowana. Zbiegł się to w czasie. Pierwszym serwisem gdzie był robiony test układu hybrydowego, wiec nie wiem czy coś zepsuli czy tylko zbieg okoliczności.
Drslamp
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2023, o 15:18
Model Lexusa: Rx
Skąd:: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Drslamp »

heretyk pisze: 8 sie 2023, o 08:50 Od kilku tygodni przestało mi działać zdalne sterowanie klimatyzacja z aplikacji. Myślałem ze nie działa aplikacja ale zauważyłem ze włączając klime przez aplikacje, samochod mruga awaryjnym na chwile odpalają się zegary i wszytko gaśnie a aplikacja wywala błąd. Hybryda naładowana. Zbiegł się to w czasie. Pierwszym serwisem gdzie był robiony test układu hybrydowego, wiec nie wiem czy coś zepsuli czy tylko zbieg okoliczności.

 
 Hej, udalo Ci sie naprawic ten blad? U mnie to samo
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1359
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Klaudiusz »

Sprawdzcie czy juz dziala. Na forum Toyoty pisali ze nie dzialalo im Hej Toyota. Ale ponoc od dzisiaj rana jest juz ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
heretyk
Lex user
Posty: 66
Rejestracja: 6 sie 2021, o 12:42
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: heretyk »

Drslamp pisze: 21 sie 2023, o 17:41
heretyk pisze: 8 sie 2023, o 08:50 Od kilku tygodni przestało mi działać zdalne sterowanie klimatyzacja z aplikacji. Myślałem ze nie działa aplikacja ale zauważyłem ze włączając klime przez aplikacje, samochod mruga awaryjnym na chwile odpalają się zegary i wszytko gaśnie a aplikacja wywala błąd. Hybryda naładowana. Zbiegł się to w czasie. Pierwszym serwisem gdzie był robiony test układu hybrydowego, wiec nie wiem czy coś zepsuli czy tylko zbieg okoliczności.


 
 Hej, udalo Ci sie naprawic ten blad? U mnie to samo

 
Właśnie sprawdzałem i nadal to samo.

Akurat urodził mi się dzieciak I sa okropne upaly wiec funkcja by sie bardzo przydala.

Jutro jadę do serwisu, bo mam jeszcze blad przy probe aktualizacji mapy oraz wpisali mi zły przebieg podczas ostatniego przeglądu :) zobaczymy co powiedza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 2 gości